>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Dizüstü Bellekleri > DDR Bellekler > Bigboy DDR Dizüstü-Notebook Sistem Bellekleri

Bigboy DDR Dizüstü-Notebook Sistem Bellekleri

Bigboy_DDR_SODIMMDDR-333 dizüstü sistem bellekleri, kullanıcıların DDR teknolojisinin güç ve performans özelliklerini tüm yönleri ile kullanabilmelerini sağlamaktadır. Dünya lideri bellek üreticileri tarafından üretilen modüllerin kullanıldığı Bigboy DDR SODIMM bellekler, düşük güç, yüksek performans, gibi özellikleri ile her alanda kullanıma uygundurlar.Bu sayede ultra mobil dizüstü ya da tablet bilgisayar gibi ince ve küçük boyutlu tüm taşınabilir ya da masaüstü bilgisayarlarda kullanılmaktadır.

DDR ya da tam adı ile Double Data Rate SDRAM; SDRAM temel alınarak geliştirilmiş günümüzde DDR2 ve DDR3 gibi mevcut bellek teknolojilerine temel oluşturmuş bir bellek teknolojisidir. DDR belleklerde veriler, bir saat devrinde 2 veri aktarılmasını sağlar. Sahip olduğu özellikler ile yüksek hızlı, düşük güç tüketimine sahip, yüksek kapasiteli bileşenler üretilmesine imkân sağlamaktadır. Bu sayede, çeşitli uygulamalara uygun farklı hız, farklı kapasite ve farklı yapılandırmaya sahip bellek üretimi mümkün olmaktadır.

SODIMM (Small-outline DIMM) bellekler, özellikle boyutun önemli olduğu, sınırlı fiziksel alana sahip cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bellek çözümleridir. Ayrıca, yüksek performans ve yüksek kapasite özelliklerine sahiplerdir.

Ürün Kodları : B333-864SC25/512, BTN0348/512

Top