>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Dizüstü Bellekleri > DDR2 Bellekler > Bigboy DDR2 Dizüstü-Notebook Sistem Bellekleri

Bigboy DDR2 Dizüstü-Notebook Sistem Bellekleri

Bigboy_DDR2_SODIMMDDR2-667 dizüstü sistem bellekleri, ultra mobil dizüstü ya da ultra-portable tablet bilgisayar gibi ince ve küçük boyutlu tüm taşınabilir ya da masaüstü sistemlerde kullanılmaktadır. Dünya lideri bellek üreticileri tarafından üretilen modüllerin kullanıldığı Bigboy DDR2 SODIMM bellekler, gerektiği uç sıcaklık koşulları ya da yüksek önemde verilerin olması gibi durumlarda düşük güç, yüksek performans, gibi özellikleri ile her alanda kullanıma uygundurlar.

DDR2 SODIMM bellekler; DDR’a oranla %60 daha düşük güç tüketim değeri ile günümüz taşınabilir bilgisayarları için ideal bellek çözümüdür. Daha düşük çalışma ve bekleme gerilimi değerleri ile DDR2 SODIMM bellekler, pil ömrünün uzamasını sağlar. Ayrıca, zorlu uygulamalara, gelişmiş grafiklere ve çoklu işlem yapısına uygun bir yapıya sahiptir.
DDR2 SODIMM bellekler, kullanıcı ve üreticilere daha önceki bellek teknolojilerine oranla daha yüksek performans ve iyileştirilmiş pil ömrü sunmaktadır.

SODIMM (Small-outline DIMM) bellekler, özellikle boyutun önemli olduğu, sınırlı fiziksel alana sahip cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bellek çözümleridir. Ayrıca, yüksek performans ve yüksek kapasite özelliklerine sahiplerdir.

Ürün Kodları :  B533D2SC4/512, B667D2SC5/512, B667D2SC5/2G, B800D2SC6/2G, BTA800S/2G, BTA667S/2G, BTN220/2G

Top