>
Anasayfa > DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ > Masaüstü Depolama > G-Technology G-RAID Thunderbolt Depolama Ünitesi

G-Technology G-RAID Thunderbolt Depolama Ünitesi

Uzman Kullanıcılar için Yüksek Başarımlı Çift Sürücülü Depolama Sistemi

G-RAID ThunderboltG-RAID Thunderbolt G-RAID Thunderbolt

 

 

 

Bu ürünün üretimi sona ermiştir. Bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

G-RAID with Thunderbolt, mevcut en hızlı veri aktarım arayüzünün güç ve esnekliğinin sunduğu olanaklara ihtiyaç duyan uzman içerik üretim uygulamaları kullanıcıları için tasarlanmıştır.  USB 3.0’ın sunduğu hızın 2 katını Firewire® 800 tarafından sunulan hızın ise 12 kat daha fazlasını sunan mevcut en yüksek aktarım hızına sahip PC I/O arayüzü olan Thunderbolt; G-Technology’nin lider RAID çözümü ile sunuluyor. G-Technology, başarım, kapasite ve kaliteyi arayan içerik yaratıcılarına ve deneyimli kullanıcılara yönelik olarak çözümler sunmak üzere yaptığı çalışmalar ile tanınmaktadır.  Bunu sürdürmeye de devam etmektedir. Bu amaçla Intel ve Apple ile birlikte çalışarak Thunderbolt arayüzünü ürünlerinde kullanmaya başlamıştır.  Kurumsal depolama deneyimlerini de kullanarak, ses ve görüntü (AV) alanındaki uzmanlığı ile Thunderbolt arayüzünün olanaklarını birleştirerek G-Technology yeni nesil zengin medya içeriği için çözümler sunmaktadır.

Kolay Kurulum – Time Machine® uyumlu!

G-RAID Thunderbolt; Journaling destekli HFS+ olarak biçimlendirilmiş olarak ve Time Machine® ile çalışmaya hazır olarak kullanıma sunulur. Kutudan çıkarıldığı anda Mac sistemler ile kullanıma hazırdır. Yapılacak küçük bir ayar (yeniden biçimlendirme)  ile G-RAID; Windows® sistemler ile de aynı derece kolaylıkla kullanılabilir.

Alanında En İyi Destek ve Garanti Hizmeti

G-RAID Thunderbolt; tüm diğer G-Technology ürünlerinde olduğu gibi 3 yıl garanti ve G-Technology uzmanları tarafından sunulan ücretsiz teknik destek  ile kullanıcılara sunulmaktadır.
*G-RAID Thunderbolt 4TB ve 8TB modelleri;  2.2TB disk alanı sınırlamasına sahip Windows XP or ya da daha eski  32-bit işletim sistemleri tarafından desteklenmemektedir.  G-RAID Thunderbolt 4TB ve 8TB modelleri Mac OS X, Windows Vista, 7 ve üzeri 64-bit işletim sistemleri ile tam uyumludur.

Teknik Özellikler

Ürün Kodları:

GRATHEB40002BAB, 0G02290, GRATHNB40002BAB, 0G02289
GRATHEB80002BAB, 0G02273, GRATHNB80002BAB, 0G02272

Kapasite Seçenekleri: 4TB, 8TB
Uyumluluk:
 Mac® OSX® 10.6 ve üzeri
Bağlantı Arayüzleri: 2 adet Thunderbolt
Kutu İçeriği::
G-RAID Thunderbolt çift sürücülü depolama ünitesi
Evrensel AC Güç Adaptörü
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Garanti Belgesi (3-yıl)
Boyutlar: 9.25″ x 5.13″ x 3.43″ / 235 x 130 x 87 mm
Ağırlık:5.35lbs / 2.43kg
Disk Türü: 2 adetSATA III
Tampon Bellek/Cache: Up to 64MB

Disk Hızı:7200 RPM
Soğutma Sistemi: Isı düzenlemeli, akıllı sessiz fan

Top