>
Anasayfa > Haberler > G-Technology Yeni ‘STUDIO’ Serisi

G-Technology Yeni ‘STUDIO’ Serisi

Tamamen yenilenen Siyah renkli yeni tasarımları ile G-SPEED® Studio ve G-RAID® Studio ürünleri; 2K/4K Video Düzenleme, Fotoğrafçılık ve diğer İçerik Üretim uygulamaları için Performans, Stil ve Güvenilirlik sağlayan yeni geliştirmeler sunuyor.

Ses ve görüntü yapımcıları, fotoğrafçılar ve yaratıcı profesyonellere özel depolama çözümlerinde lider G-Technology yeni Studio ailesinin ilk ürünleri olan G-RAID Studio ve G-SPEED Studio ürünlerini duyurdu. G-Technology’nin benzersiz tasarım anlayışını sürdürmeye devam eden seri, siyah şık tasarımları  ile günümüz yüksek performanslı bilgisayarları ve iş istasyonları için mükemmel bir çözüm. Studio serisi çoklu RAID seçenekleri, kurumsal sınıf çıkarılabilir 7,200 RPM sürücüler, 20 gigabit saniye (Gbps) hız sunan Thunderbolt 2 bağlantı arayüzü ve mevcut en yüksek kapasite olan 6TB sabit disk sürücüler ile yapım öncesi (pre-production) ve yapım sonrası (post-production) iş akışları için en uygun çözümler haline geliyorlar.

G-SPEED Studio

G-SPEED Studio; donanımsal RAID desteğine sahip 4 yuvalı Thunderbolt 2 depolama çözümüdür; üst seviye esneklik ve hız için kullanıcı tarafından kolayca seçilebilen RAID 0, 1, 5 ve 10 yapılandırmalarına sahiptir. Dahili RAID kontrolcüsü ile G-SPEED Studio, sistemlerden bağımsız olarak çalışabilir. Böylece yolda taşınabilir, stüdyoda ya da ofiste  masaüstü ya da dizüstü Mac® sistemler ile kullanılabilir. G-SPEED Studio, RAID 0 yapılandırması ile 700MB/s değerine ulaşan aktarım hızları sunabilir. Thunderbolt 2 bağlantıları sayesinde papatya dizilimi (daisy-chain) bağlantı desteği sunar. G-SPEED Studio, 4K ve 2K iş akışlarını desteklemek için tasarlanmış 4 adet çıkarılabilir disk sürücü ile kullanıma sunuluyor. RAID 5 (data redundant) yapılandırması ile G-SPEED Studio RAID ProRes 4444 ile 30 saate kadar 4K görüntüyü  depolayabilir ve üç sıkıştırılmış 4K akışı kesintisiz olarak düzenlemeye imkan tanır. 12TB, 16TB ve 24TB kapasite seçeneklerine sahip G-SPEED Studio şık siyah kasa tasarımı ile satışa sunuluyor.

G-RAID Studio

The G-RAID Studio, dijital içerik üretim iş akışları ile tam uyumlu, donanımsal RAID desteğine sahip yüksek performanslı depolama çözümüdür. Kullanıcı ayarlı RAID 0, RAID 1 ya da JBOD, desteği sunan G-RAID Studio Thunderbolt 2 teknolojisi ile 360MB/s değerine ulaşan hızlar sunar.  Böylece uzman kullanıcıların yüksek çözünürlük fotoğra ya da sıkıştırılmış 2K ve 4K çoklu akışarın düzenlenmesi gibi uygulamaları için uygun çözümler sunar. Şık siyah kasaya sahip G-RAID Studio  iki adet çıkarılabilir kurumsal sınıf 7,200 RPM sabit disk sürücüler ve 6TB, 8TB ve 12TB kapasite seçenekleri ile satışa sunuluyor.

G-Technology Studio ürün serisi, tüm G-Technology ürünlerinde olduğu gibi Mac sistemlerde tak çalıştır desteği ve 3 yıl garanti ile kullanıma sunuluyor.  Daha detaylı bilgi ve Windows® desteği için G-Technology Studio Serisi  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Top