>
Anasayfa > MOBİL ÜRÜNLER > Oyun Aksesuarları > Kulaklıklar > HyperX Cloud Revolver S Oyun Kulaklığı

HyperX Cloud Revolver S Oyun Kulaklığı

 

 

 

HyperX Cloud Revolver ™ S, herhangi bir yazılım gerektirmeyen Tak-Çalıştır Dolby® Surround 7.1 ses özelliği ile çalışmaya hazırdır. Simule edilmiş yedi konumlu hoparlör yapısı ile mesafeyi ve derinliği hissettiren ses sayesinde her adımı, patlama ve silah seslerini sinematik netlikle dinleyin.

Yeni bas güçlendirme, düz ve vokal ekolayzer modları ile oyunlar, yayın, müzik veya filmler için ayarlanan ayarlar arasında geçiş yapmanızı sağlar. Revolver S, FPS’de ve açık ortam ayarlarında üstün özelliklere sahip, stüdyo kalitesinde bir ses yapısına sahiptir; bu sayede, sesleri daha uzakta iken dahi doğru bir şekilde duyabilirsiniz. Benzersiz Revolver S sürücü tasarımı, düşük, orta ve yüksek sesleri birbirinden ayırır ve yeniden tasarlanmış profiller, ses tutkunlarının hayran olacağı sesler üretir.

Ciddi oyuncular ve yayıncılar, yüksek kaliteli yoğun HyperX imzalı hafızalı kulaklık köpüğü ile  kafa basıncını düşüren ve ağırlığı daha dengeli biçimde dağıtan yeni geniş kafa bandını çok sevecek. Alman tasarımlı Cloud Revolver S, uzun ömürlü dayanıklılık ve sağlamlık için sağlam çelik bir çerçeveye sahiptir ve yıllar sonra bile mükemmel ses kalitesi sunmak için üretilmiştir.

  • Stüdyo sınıfı ses kalitesi, düşmanlarınız sizi fark etmeden sizin onları duymanıza olanak sağlar
  • HyperX imzalı hafızalı köpük ödüllü konfor sunar
  • Sağlamlık ve güvenilirlik için som çelik kasa
  • Net bir iletişim için TeamSpeak™ ve Discord onaylı gürültü önleyici mikrofon
  • Yeni nesil 50 mm yönlendirmeli sürücüler hassas, canlı ses sunar
  • Çoklu platformlarla uyumlu – oyun ihtiyaçlarınız için tek bir yüksek kaliteli kulaklık

Tak-Çalıştır Destekli Dolby® Surround 7.1

Simüle yedi konumsal hoparlörün, yazılım veya kurulum gerekmeksizin sunduğu mesafe ve derinliğe sahip hassas ses sayesinde, ses eğlencenizi sinematik bir deneyime dönüştürün.

DSP Ses Kartı ile Gelişmiş USB Ses Kontrol Kutusu

USB dijital ses işleme özelliğine sahip ses kartı her türlü makinede birinci sınıf, kararlı ses kalitesi sunar. Klipsli ses kontrol kutusunda arka aydınlatmalı düğmeler yer alır. Bu sayede anında sessize alabilir, Dolby sesi devreye sokabilir, üç ekolayzer ön ayarı arasında geçiş yapabilir ve mikrofon ve çıkış seviyelerini düzenleyebilirsiniz.

Top