>
Anasayfa > MOBİL ÜRÜNLER > Oyun Aksesuarları > Kulaklıklar > HyperX Cloud Stinger Oyun Kulaklığı

HyperX Cloud Stinger Oyun Kulaklığı

 

 

 

90 derece dönen kulak kapakları — HyperX Cloud Stinger’daki kulak kapakları boynunuza daha iyi oturması için 90 derecelik açıyla dönebilmektedir. Böylece saatlerce konforlu bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.
> Hafiflikle gelen konfor — HyperX Cloud Stinger yalnızca 275 gram ağırlığıyla üzerinize yük olmaz. Bu sayede uzun süren oyun oturumları için idealdir.
> Ses hassasiyeti için 50 mm yönlendirmeli sürücüler — Oyun sınıfı ses kalitesi için sesi doğrudan kulağa yönlendirmek amacıyla, 50 mm yönlendirmeli sürücüler kulağa paralel olacak şekilde konumlandırılmıştır.
> HyperX İle Simgeleşmiş Hafızalı Köpük — HyperX ile simgeleşmiş hafızalı köpük ile saatlerce konforlu bir şekilde oyun oynayın.
> Ayarlanabilir çelik kaydırmalı düğme — HyperX Cloud Stinger’ın yüksek kaliteli, ayarlanabilir sağlam çelik kaydırmalı düğmesi uzun süre sağlamlık ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanmıştır.
> Kulaklık kulak kapağı üzerinde kolay kullanımlı ses seviyesi kontrolü — Ses seviyesi kaydırmalı düğmesi sağ kulak kapağının alt kısmında yer alır. Bu sayede erişilmesi ve ses seviyesinin ayarlanması kolaydır.
> Döndür-sessize al özelliğine sahip gürültü önleyici mikrofon — Başınıza doğru dikey olarak döndürerek mikrofonu kolayca sessize alın. HyperX Cloud Stinger’ın dahili pasif gürültü önleme özelliği, daha net bir ses kalitesi için arkaplan gürültüsünü azaltır. Bu kulaklık TeamSpeak ve Discord onaylı olup Skype, RaidCall ve Ventrilo dahil, belli başlı diğer sohbet programları ile uyumludur.
> Çoklu platformlarla uyumluluk — HyperX Cloud Stinger, PC, Xbox One, PS4™, Wii U™ ve mobil cihazlar ile uyumlu olup tekli bir 3,5 mm stereo fiş (4 kutuplu) ve 3,5 mm stereo ve mikrofon fişleri bulunan bir PC uzatma kablosuna sahiptir. Adeta PC veya konsollardaki konforun ve gelişmiş ses deneyiminin keyfini sürün ya da hareket halindeyken önce mobil cihazınıza bağlayın, ardından kulağınıza takın.

Top