>
Anasayfa > Haberler > Kingston CompactFlash Ultimate 600x Kart

Kingston CompactFlash Ultimate 600x Kart

High Speed,Yüksek Hız, Yüksek Kapasite ve UDMA Mode 6 desteği; Gelişmiş Dijital SLR Makineler için en uygun kart çözümü
Kingston Digital, Inc.,  CompactFlash (CF) Ultimate 600x hafıza kartlarını kullanıma sunduğunu duyurdu. UDMA mode 6 desteğine sahip olan CompactFlash Ultimate 600x; 90MB/saniye’ye ulaşan okuma ve yazma hızlarına ship. Bu sayede gelişmiş fotoğraf makineleri ve benzeri diğer ürünler için Kingston tarafından sunulan en hızlı kart çözümü haline geliyor.CompactFlash 600x

CF Ultimate 600x; RAW fotoğraflar ya da HD videolar gibi yüksek kapasite gerektiren dosyaların saklanabilmesi için 16GB ve 32GB kapasite değerleri ile kullanıma sunuluyor.  UDMA mode 6 desteğine sahip fotoğraf makineleri ve kart okuyucular ile kullanıldığında;  600x (90MB/s) değerine ulaşabilen hızı ile eski nesil kartlardan çok daha yüksek akatarım hızı sunabilmekte. Yüksek başarım özelliklerinin yanısıra CF Ultimate 600x MediaRECOVER® tarafından hazırlanan ücretsiz indirilebilir veri kurtarma yazılımına da sahip.

Kingston CompactFlash Ultimate 600x kartlar; tüm diğer Kingston kart ürünleri gibi ömürboyu Kingston garantisi ile kullanıma sunuluyor.

Top