>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Sunucu Bellekleri > DDR2 Bellekler > Kingston DDR2 Sunucu Sistem Bellekleri

Kingston DDR2 Sunucu Sistem Bellekleri

Kingston_DDR2_DIMM-serverKingston, endüstri standardı sunuculara özel, markalı bellek bulmak için en iyi kaynaktır. Kingston ve Kingston ValueRAM® Intel, Tyan, Supermicro gibi önde gelen tüm sunucu üretirlerinin onay verdikleri ve bunu web sitelerinde belirttikleri belleklerdir. Kingston, kalite çalışmalarına her yıl milyonlarca dolar yatırarak kullanıcılarının ürüne toplam sahip olma maliyetini düşürmektedir.

İşbirliği Sertifikaları

Intel
Mayıs 2005’te Intel Tarafından Test edilmiş ValueRAM ürün serisini kullanıma sundu. Ürün kodlarının sonunda “I” harfi bulunan ürünler, Intel markalı sunucularda çalışmak üzere üretilmiş ve uyumluluğu Intel tarafından test edilerek onaylanmış belleklerdir. Yapılan titiz kalite ve uyumluluk testlerine ek olarak, “I” kodlu Kingston ürünleri CMTL (Intel yetkili test laboratuarı) tarafından yeniden teste tutularak mevcut Intel sunucu anakartları ile uyumlulukları kontrol edilir.
Uyumluluk testleri, olası felaket senaryolarına uygun olarak farklı ısı ve gerilim değerlerinde en yüksek ve en düşük bellek yapılandırmaları gibi uygulamaları içerir. Tüm bu çalışmalardan sonra uygun olduğu belirlenen belleklere ait detaylarhttp://www.intel.com/ adresinde yayınlanır. Bu sayede zaten kaliteli bir bellek modülü aldığını bilen kullanıcılar aldıkları “I” kodlu ürünlerin Intel sunucu anakartlarında test edildiğini ve tam teknik destek alabileceklerini de bilmektedirler.

Top