>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Masaüstü Bellekleri > DDR4 Bellekler > Kingston DDR4 Masaüstü Sistem Bellekleri

Kingston DDR4 Masaüstü Sistem Bellekleri

Kingston ValueRAM DDR4 Masaüstü Bellekleri
Kingston_DDR4_DIMMKingston®, endüstri standardı belleklerde en iyi değeri arayanlar için ideal, çok güvenilir, yüksek performanslı ValueRAM masaüstü ve dizüstü bilgisayar belleği sunmaktadır. ValueRAM bellekler, JEDEC Standartlarına tam olarak uyumludur, %100 test edilmiştir ve ömür boyu garantiye sahiptirler.

Daha yüksek performans ve bant genişliği isteyen bir dünyada DDR3 teknolojisi sınırlarına ulaşmıştır. Yeni nesil DDR SDRAM teknolojisi; DDR4 daha yüksek performans, daha yüksek DIMM kapasitesi, daha fazla veri bütünlüğü ve daha düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir.

Pin başına 2Gbps’den fazlasını sunan ve DDR3L’den(DDR3 Düşük Voltaj) daha az güç tüketen  DDR4, yüzde 50 daha fazla performans ve bant genişliği sağlarken toplam sistem güç tüketimini de azaltmaktadır. Bu durum, daha önceki bellek teknolojilerine göre önemli ölçüde iyileşme ve yüzde 40’a varan güç tasarrufu sağlamaktadır.

Daha iyi performans ve daha çevreci,  düşük maliyetli bilgisayar işlemlerine ek olarak DDR4, aynı zamanda daha fazla veri güvenliği için döngüsel yedeklilik kontrolleri (CRC), bağlantı üzerinden ‘komut ve adres transferlerinin bütünlüğünün doğrulaması için yongada parite algılaması, gelişmiş sinyal bütünlüğü ve diğer güçlü RAS özellikleri sunmaktadır.

Top