>
Anasayfa > HAFIZA KARTLARI > microSD Kartlar > Kingston Endüstriyel microSD UHS-I Hafıza Kartı

Kingston Endüstriyel microSD UHS-I Hafıza Kartı

SDCIT-8GB-microSDXC-UHS-I-U3-industrial-card SDCIT-16GB-microSDXC-UHS-I-U3-industrial-card-adapter SDCIT-32GB-microSDXC-UHS-I-U3-industrial-card-pack SDCIT-64GB-microSDXC-UHS-I-U3-industrial-card SDCIT-64GB-microSDXC-UHS-I-U3-industrial-card-adapter SDCIT-64GB-microSDXC-UHS-I-U3-industrial-card-pack

 

 

 

Kingston Endüstriyel microSD UHS-I hafıza kartları -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilmesi ile zorlu şartlarda kullanım için uygun kart çözümleri sunar.Yüksek çalışma sıcaklık değeri sayesinde; standart microSD kartların çalışamadığı, çöl gibi sıra dışı sıcaklıklarda dayanacak şekilde test edilir. Düşük çalışma sıcaklık değeri ile de dondurucu havada, özellikle uzun süreler açık havada  tutulan cihazlarda kullanıma uygundur. Takma/çıkarma değerinin yüksekliği; farklı cihazlara çok sayıda takıp çıkarma işlemine karşı da yüksek dayanım sağlar. MLC NAND yongası kullanımı ile de büyük miktarda verinin işlenmesi sorunsuzca gerçekleşir.

Kingston® ; endüstriyel kart çözümlerini, üretim öncesi ve üretim aşamalarında detaylı bir şekilde test etmektedir. Farklı yüksek sıcaklık değerlerinde yapılan “Isıl döngü” testi,  farklı nem seviyelerinde dayanımı kontrol eden, yüzlerce saatlik zorlu sıcaklık/nem testi ve geniş sıcaklık aralığı testlerini geçen kartlar kullanıma sunulmaktadır. Ayrıca tüm endüstriyel kartlar suya karşı1, sıcaklığa karşı2, darbe ve titreşime karşı3 ve X-ışınlarına karşı4 dayanıklılık için de test edilmektedirler. Bu sayede kullanıcılar fotoğraf, video ve önemli verilerinin daima güvende olduğundan emin olmaktadır.

ÖZELLİKLER

 • Endüstriyel sınıf özellikler —  -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahip kartlar  zorlu ortamlarda kullanım için uygundur. Ayrıca en az 10,000 takma/çıkarma döngüsü dayanım değerine de sahiptirler.
 • Endüstriyel uygulamalar için test edildi — Kingston, kartların endüstriyel uygulamalarda yüksek dayanım ve güvenlik sunmaları için zorlu sıcaklık testlerinden geçirmektedir.
 • UHS-I arayüzü — UHS-I arayüzü sayesinde sağlanan yüksek yazma hızları ile aktarım kesintileri azaltılarak veri bütünlüğü sağlanır.
 • MLC NAND — MLC NAND yongalar sayesinde büyük miktarda veri sorunsuzca karta yazılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Ürün Kodu : SDCIT/8GB, SDCIT/16GB, SDCIT/32GB, SDCIT/64GB
 • Kapasiteler5 : 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
 • Performans6 : UHS-I Speed Class 1 (U1); • 8GB: 90MB/s okuma – 20MB/s yazma, • 16GB-64GB: 90MB/s okuma – 45MB/s yazma
 • microSD Boyutları :  11mm x 15mm x 1mm
 • SD Adaptör Boyutları : 24mm x 32mm x 2.1mm
 • Dosya Sistemi : FAT32 (microSDHC 8GB-32GB); exFAT (microSDXC 64GB)
 • Çalışma ve Saklama Sıcaklığı :  -40°C ile 85°C aralığı
 • Çalışma Gerilimi : 3.3V
 • Garanti7 : 5 yıl
 1.  1 metre derinlikteki suyun altında 30 dakikaya kadar sürekli olarak kalma durumunda koruma için IEC/EN 60529 IPX7 onaylıdır.
 2. MIL-STD-883H, METHOD 2002.5 askeri standart test yöntemini temel almaktadır.
 3. Kartın her iki yüzünden 0,1 Gy X-ray radyasyona karşı ISO 7816-1 onaylı koruma.
 4. -25°C – 85°C arası sıcaklıklara dayanabilir.
 5. Flash bellekte belirtilen kapasitenin bir bölümü biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır ve bu nedenle, veri saklama için kullanılamaz. Bu nedenle kullanılabilir gerçek veri depolama kapasitesi ürünlerin üzerinde listelenenden azdır. Daha fazla bilgi için kingston.com/flashguide adresindeki Kingston’ın Flash Bellek Rehberine gidin.
 6. Sunucu ve cihaz yapılandırmasına göre hız farklılık gösterebilir.
 7. Kingston Flash Kartlar, piyasadaki tüketici sınıfı ürünlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Her türlü OEM olanakları ve standart gündelik tüketici kullanımının ötesindeki özel kullanım uygulamaları için doğrudan Kingston ile iletişim kurmanız önerilmektedir. Kullanım şekli ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen kingston.com/flashguide adresindeki Kingston Flash Bellek Rehberine bakın.
Top