>
Anasayfa > HAFIZA KARTLARI > microSD Kartlar > Kingston microSD Action Camera UHS-I U3 Hafıza Kartı

Kingston microSD Action Camera UHS-I U3 Hafıza Kartı

SDCAC-16GB-microSDXC-UHS-I-U3-action-camera-card-adapter SDCAC-32GB-microSDXC-UHS-I-U3-action-camera-card SDCAC-64GB-microSDXC-UHS-I-U3-action-camera-card-pack

 

 

 

Kingston microSD Action Camera UHS-I U3 (Ultra High-Speed Bus, Speed Class 3) ; 90MB/s okuma ve 45MB/s yazma değerine ulaşan inanılmaz aktarım hızları ile ekstrem sporlar ya da önemli olaylar gibi hayatın tüm deneyimlerinin sorunsuzca kaydedilebilmesine imkan sağlar.

Günümüzün en fazla kullanılan hafıza kartı türü olan microSD biçim faktörü ile microSD Action Camera UHS-I U3 kartı pek çok aksiyon kamerası, GoPro® ve drone cihazları ile uyumluluk sunmaktadır. Çölde bisiklet sürerken, Evereste tırmanırken ya da drone ile çekim yaparken microSD Action Camera UHS-I U3 yanınızda güvenle taşıyabileceğinzi dayanıklılığa sahiptir. Son derece becerikli bu kart; suya1, darbe ve titreşime2, X-ışınlarına3 ve sıcaklığa4 karşı yüksek dayanım sunar.

ÖZELLİKLER

 • Aksiyon kameraları ve drone’lar için tasarlandı — Saniyede 30 kareye kadar 4K çekim yapabilir ya da GoPro®, aksyion kamerası ya da drone ile 240 kare/saniye HD kayıt yaparak maceranın her saniyesi kaydedilebilir.
 • Her maceraya karşı dayanıklı — suya1, darbe ve titreşime2, X-ışınlarına3 ve sıcaklığa4 karşı yüksek dayanımı sayesinde zorlu ortamlarda çalışabilir.
 • Gezi kayıtlarınız için yeterli kapasite — İster 4K ister 240 kare/saniye çekim olsun, kayıt yapabilmek için gereken kapasite mevcuttur.
 • Yüksek hızlı performans — Ultra HighSpeed Veriyolu ve Speed Class 3 hız sınıfı özellikleri ile 90MB/s okuma ve 45MB/s yazma hızları sunar. Class 10 Standart  hafıza kartlarına göre 9 kata kadar daha hızlı okuyabilir ve 4,5x kata kadar daha hızlı yazabilir. SD Association tarafından belirlenen son standart sürümü uyumluluğu ile, UHS-I U3 en az 30MB/s aktarım performansı sunarak, sorunsuz 4K video kayıt ve oynatmayı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Kodu : SDCAC/16GB, SDCAC/32GB, SDCAC/64GB
Kapasiteler:
16GB, 32GB, 64GB
Performans: 90MB/s okuma ve 45MB/s yazma, UHS-I Speed Class 3 (U3)
microSD Boyutları : 11mm x 15mm x 1mm
SD Adaptör Boyutları : 24mm x 32mm x 2.1mm
Dosya sistemi : FAT32 (microSDHC 16GB-32GB), exFAT (microSDXC 64GB)
Çalışma Sıcaklığı : -25º C ile  85º C aralığı
Saklama Sıcaklığı : -40º C ile 85º C aralığı
Çalışma Gerilimi : 3.3V
Garanti7Ömür boyu

 1.  1 metre derinlikteki suyun altında 30 dakikaya kadar sürekli olarak kalma durumunda koruma için IEC/EN 60529 IPX7 onaylıdır.
 2. MIL-STD-883H, METHOD 2002.5 askeri standart test yöntemini temel almaktadır.
 3. Kartın her iki yüzünden 0,1 Gy X-ray radyasyona karşı ISO 7816-1 onaylı koruma.
 4. -25°C – 85°C arası sıcaklıklara dayanabilir.
 5. Flash bellekte belirtilen kapasitenin bir bölümü biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır ve bu nedenle, veri saklama için kullanılamaz. Bu nedenle kullanılabilir gerçek veri depolama kapasitesi ürünlerin üzerinde listelenenden azdır. Daha fazla bilgi için kingston.com/flashguide adresindeki Kingston’ın Flash Bellek Rehberine gidin.
 6. Sunucu ve cihaz yapılandırmasına göre hız farklılık gösterebilir.
 7. Kingston Flash Kartlar, piyasadaki tüketici sınıfı ürünlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Her türlü OEM olanakları ve standart gündelik tüketici kullanımının ötesindeki özel kullanım uygulamaları için doğrudan Kingston ile iletişim kurmanız önerilmektedir. Kullanım şekli ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen kingston.com/flashguide adresindeki Kingston Flash Bellek Rehberine bakın.
Top