>
Anasayfa > Haberler > Kingston SSDNow V+ Solid-State Drive Ürünlerini Satışa Sundu

Kingston SSDNow V+ Solid-State Drive Ürünlerini Satışa Sundu

Kingston SSDNow V+ ile Daha yüksek kapasite ve IOPS değerleri, Daha Hızlı Okuma ve Yazma
Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi ve bellek ürünlerinde dünya lideri  Kingston Technology Company, Inc.,  SSDNow solid-state drive (SSD) ürünlerinde yeni bir seriyi  kullanıma sunduğunu açıkladı. Çıkar çıkmaz satışa sunulan yeni SSDNow V+ ürün serisi ; 256Gb’a ulaşan yüksek kapasite, daha yüksek IOPS (saniyede giriş çıkış işlemi) değeri ve sıradan bir sabit diskten çok daha yüksek okuma yazma hızları sunmaktalar.  V+ Serisi ürünler de tıpkı V Serisi ürünlerde olduğı gibi, eski sistemlerini daha uzun süre yüksek performansla kullanmak isteyen ev kullanıcıları ve işletmeleri hedefliyor. “SSDNow V+ serisi; deneyimli kullanıcılar, sistem üreticileri ve sistem kaynakları kadar, sistemin etkinlik ve başarımın da öenmli olduğu kurumsal uygulamalar için uygun katı hal sürücü ürün serisidir.” diyen Kingston® SSD İş Müdürü Ariel Perez, sözlerine ” Kullanıcılar yeni ürünümüzün yüksek kapasitesi, daha yüksek IOPS değerleri, daah hızlı açılış ve uygulama kullanımı gibi özellikleri ile daha üretken hale geleceklerdir. ” diyerek devam etti.

Yeni SSDNow sürücünün 4K veri okumada 6,300, veri yazmada 291 IOPS değerine ulaşan etkileyici başarım değerleri işletim sistemlerinin başarımını arttırmaya katkıda bulunuyor.  Kingston SSDNow V+ 220MB/s. sıralı okuma ve 180MB/s. sıralı yazma hızları ile kullanıcılara yeni deneyimler sunuyor.

V+ ürünler SSDNow ailesinin en yeni üyeleri. V+ serisi ABD’de 64GB, 128GB ve 256GB kapasiteler ile kullanıma sunuluyor. ABD dışındaki bölgelerde ise öncelikle 64GB kapasiteli ürünler, daha sonra diğer yüksek kapasiteli ürünler kullanıma sunulacak.  V+ Serisi SSD ürünler de tıpkı diğer SSDNow ürünleri gibi SATA bağlantı arayüzüne sahipler ve hareketli parça içermediklerinden daha yüksek dayanıma ve daha düşük ısı üretme özelliklerine sahipler.

V+ Serisi ürünler tüm diğer SSDNow ürünleri gibi Kingston markasının verdiği güvenilirlik, teknik destek ve 3 yıl garanti gibi özellikler kullanıcılara sunulmaktadır. Detaylı bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret ediniz.

Kingston SSDNow V+ Özellikleri

o Yenilikçi – MLCNAND flash-bellek tabanlı depolama bileşenleri içerir.
o Sessiz – Hareketli parça içermez, sessiz çalışır, ısı üretmez.
o Darbeye dayanıklı – Hareketli parça bulundurmaz, zorlu şartlarda yüksek dayanım sunar.
o S.M.A.R.T. desteği – Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology – Kendiliğinden Görüntüleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisi, ile kullanıcıya olası arızalar bildirilir.
o Garantili – 3 yıl süreli Kingston garantisi ve hizmet desteği
o Sıralı veri okuma hızı – 64GB, 128GB ve 256GB – 220MB/s
o Sıralı veri yazma hızı – 64GB – 140MB/s, 128GB – 170MB/s, 256GB – 180MB/s
o Biçim faktörü (form factor) — 2,5″
o Arayüz — SATA 1.5Gb/s. ve 3.0Gb/s.
o Kapasite ** — 80GB, 160GB
o Depolama Sıcaklığı – -40° C  –  85° C arası
o Çalışma Sıcaklığı – 0° C – 70° C arası
o Boyutlar — 69.85 x 100 x 9.5 mm
o Ağırlık — 84 gram
o IOPS (Saniyedeki Giriş Çıkış İşlemi) —
Rasgele 4K okuma: 6300 IOPS
Rasgele 4K yazma: 64GB = 84 IOPS
Rasgele 4K yazma: 128GB = 158 IOPS
Rasgele 4K yazma: 256GB = 291 IOPS
o Çalışma Titreşimi Dayanımı – 2.7G
o Depolama Titreşimi Dayanımı – 20G
o Güç Tüketimi — 2.6 W – çalışma / 0.15W bekleme
o Kullanım Ömrü** – 1 milyon saat arızalar arası ortalama süre ( mean time before failure) değeri
o Darbe dayanımı — 1500G

Kingston SSDNow V+ Serisi Ürün Kodu:

SNV225-S2/64GB
SNV225-S2/128GB
SNV225-S2/256GB

** Belirtilen kapasitelerin bir kısmı biçimlendirme(format) ve diğer işlevler için kullanılmaktadır. Bu nedenle veri depolama için uygun değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Kingston.com/Flash_Memory_Guide.
*** Ölçüm değerleri IO meter ile alınmıştır.
Kingston, bildirimde bulunmadan bu bilgiler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Top