>
Anasayfa > Haberler > Kingston Technology; AMD Spider Platformuna yönelik DDR2 1066MHz ValueRAM bellekleri duyurdu

Kingston Technology; AMD Spider Platformuna yönelik DDR2 1066MHz ValueRAM bellekleri duyurdu

Kingston Technology; AMD Spider Platformuna yönelik  DDR2 1066MHz ValueRAM bellekleri duyurdu. Yeni ValueRAM bellekler Phenom™ Processor ile uyumlu olarak tasarlandı.

Yeni ValueRAM bellekler Phenom™ Processor ile uyumlu olarak tasarlandı

Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston® Technology Company, Inc., AMD Phenom™ işlemciler ile uyumlu olarak tasarlanmış 1066MHz ValueRAM® bellek ürünlerini satışa sunduğunu duyurdu. Kingston® , Phenom işlemcisi ve ATI Radeon™ HD 3800 Series ekran kartı ve AMD 7-Series yongasetini içeren Spider Platformuyla en yüksek başarımıı sağlayacak  tam  uyumluluk için AMD ile yakın bir işbirliği yapmıştır. Kingston 1066MHz ValueRAM bellekler, Phenom’un gerçek quad-core başarımını göstermesine yardımcı olacak.

Bellekler, yeni  Spider Platformunun gerçek performansını göstermesini sağlayacak en önemli bileşenlerden, Kingston DDR2 bellek modülleri, Phenom’un mevcut dahili dört işlemci çekirdeğinin en yüksek başarım ile çalışmasını sağlayacaklar.

Kingston Technology Hakkında
Kingston Technology, dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisidir. Kingston, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, sunucular, printerlar için bellek ürünleri, PDA cihazlar, mobil telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve MP3 çalarlar için de Flash bellekler tasarlamakta, üretmekte ve tüm dünyaya satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Kaliforniya, Malezya, Tayvan ve Çin’de üretim tesisleri bulunan Kingston’un Birleşik Devletler, İngiltere, Avrupa, Rusya, Avustralya, Tayvan, Çin ve Latin Amerika’da da satış ofisleri bulunmaktadır. Kingston hakkında detaylı bilgi için http://www.kingston.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Top