>
Anasayfa > Haberler > Kingston Technology HyperX Bellek Ailesinin Yeni Üyeleri

Kingston Technology HyperX Bellek Ailesinin Yeni Üyeleri

Dünyanın bellek ürünlerinde bağımsız lideri Kingston Technology Company, sistem performansında yeni bir dönemi başlatmayı hedeflediği Kingston HyperX Predator bellek kitlerini duyurdu. Yüksek performanslı yeni DRAM modülüne sahip HyperX Predator bellekler, yüksek erişim hızı, düşük gecikme süreleri (latency) ve yüksek kapasitesileri ile dikkat çekiyor.

Yeni ısı dağıtma teknolojisi ile HyperX Predator, çalışma sırasında oluşan ısıyı uzaklaştırıyor. Intel XMP sertifikasyonuna sahip yeni bellekler pazarda mevcut olan anakart markaları ile de uyumlu.

Son kullanıcılar, yeni bellek sayesinde herhangi bir özel ayar yapmaya gerek olmadan, BIOS üzerindeki mevcut profilleri üzerinden seçimlerini yaparak sistemlerini overclock edebiliyor.

HyperX Predator, şu anda, ikili ya da dörtlü kanal kit konfigürasyonlarına bağlı olarak 2666 MHz’e kadar hızı, 9 – 11 CAS gecikme hızlarını ve 8’den 32 GB’a kadar bellek kapasitelerini destekliyor.

Kingston HyperX Predator Özellikleri:

·      Kapasite: 8GB, 16GB ve 32GB – ikili ve dörtlü kanal kitleri içinde.

·      Frekans (hızı): 1600MHz-2666MHz

·      CAS Gecikmesi: CL 9, CL11

·      Voltaj: 1.5v -1.65v dengeli bir overclocking işlemi için gerekli işletim voltajı.

·      XMP Sertifikası: Yüksek performanslı hızı, zamanlaması ve voltaj dengesinin Intel’in Extrem Memory Profile’ine uygunluğunun onaylandığını gösteriyor.

·      Uyumluluk: Özel olarak Intel’in P55, H67, P67, Z68, H61 (AG ve Z77 işlemci serileri ile AMD’nin A75, A87, A88, A89, A78 ve E35 (Fusion) işlemcileri için tasarlandı.

Top