>
Anasayfa > Markalarımız

Alanlarında yenilikçi ve lider Bigboy, Kingston, Samsung, Drobo, G-Technology, Icy Dock, Newertech OWC, Raidon, Tandberg ve Transcend markaları ile daima yüksek kaliteli ve güvenilir ürünleri en iyi hizmet ile sunmayı hedefleyen Asnet; rambul.com adresindeki bellek arama motoru hizmetinin yanı sıra, asnetb2b.com.tr e-ticaret platformu ile bayilerine hizmet vermektedir.

 1. Rating: +0

  Positive Negative

  Bigboy Technologies LLC; Asnet Bilgi Sistemleri’nin dünya pazarlarına açılma projesi sonucu 2003 yılında kurulmuştur.

  İlk yılında USB Flash Bellek alanında çalışmalarını yoğunlaştıran Bigboy Technologies, 2004 yılında yaptığı antlaşmalar ile Cisco ürünleri için sisteme özel bellek temin etmeye başlamıştır. 2005 yılında Samsung ve diğer endüstri lideri şirketler ile yapılan anlaşmalar ile Bigboy Technologies markalı bellek, dijital medya, USB bellek ürünlerinde kalite en yüksek seviyeye çıkarılmıştır. 2006 yılı içerisinde; Bigboy Technologies, bellek, hafıza kartı, NAND Flash ve entegre devre alanlarında Samsung Electronics’in Türkiye’deki tek yetkili çözüm ortağı olmuştur.
  Bigboy Technologies; kullanıcılara kurumsal ve kişisel tüm uygulamalar için bellek çözümleri sunmaktadır. Bu çözümlerden başlıcaları; kurumsal ve kişisel uygulamalara özel bellekler, özel sistemlere yönelik dijital medya teminidir.
  Bigboy Technologies; www.bigboytech.com websitesi aracılığı ile kullanıcılara 24 saat destek sağlamaktadır. Amacımız kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak; en iyi ürünü ve en kapsamlı teknik desteği sağlamaktır.
  Asnet Bilgi Sistemleri’nin donanım sektöründeki deneyim ve uzmanlığını yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda temsil etmekte olan Bigboy Technologies; başarısının müşteriye bağlı olduğunu bilinci ile en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya; yeni anlaşmalar ve yatırımlar ile büyümeye devam edecektir.

 2. Rating: +0

  Positive Negative

  Drobo; küçük ve orta ölçekli işletmeler ve uzman kullanıcılara yönelik; gelişmiş veri koruma ve yönetim, uygun maliyetli kapasite ve kullanım kolaylığı özelliklerini benzersiz biçimde bir arada sunan depolama ürünleri sunar. Patentli ve onaylı BeyondRAID teknolojisini temel alan ürünleri ile Drobo “Küçük Kutuda Büyük Veri – Big Storage in a Small Box” saklamayı sağlayarak en iyi depolama deneyimini sunmaktadır.

 3. Rating: +0

  Positive Negative

  G-Technology, içerik oluşturuculara özel harici depolama çözümleri sunmaktadır. Tüm ürün yelpazesi; Mac ve PC kullanıcılarına benzersiz başarım, güvenilirlik ve şık tasarım sunar. Genişleyen ürün yelpazesi sayesinde; kullanıcılar veri kaydetme, işleme, düzenleme, taşıma ya da paylaşma ihtiyaçlarına en uygun çözümü seçebilir. Müzik gibi genel veri depolamadan, video düzenleme gibi uygulamalar için depolamaya kadar tüm depolama çözümleri G-Technology tarafından sunulmaktadır.

 4. Rating: +0

  Positive Negative

  ICY DOCK, 10 yıldan fazla bir süredir Depolama bileşenleri üretim tasarım ve dağıtımını yapmaktadır. Kurumsal ve tüketici pazarlarına yönelik olarak çalışan ICY DOCK firması pazara en uygun ürünleri doğru zamanda sunabilmek için daima kendini yenilemektedir.
  ISO9001 gibi uluslararası standartlara uygun ürünler üreten ICY DOCK, kurumsal ve son kullanıcı pazarına yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri uygun fiyat ile sunmaktadır.

 5. Rating: +0

  Positive Negative

  Kingston Technology, dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisidir. Kingston, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, sunucular, printerlar için bellek ürünleri, PDA cihazlar, mobil telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve MP3 çalarlar için de Flash bellekler tasarlamakta, üretmekte ve tüm dünyaya satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Kaliforniya, Malezya, Tayvan ve Çin'de üretim tesisleri bulunan Kingston'un Birleşik Devletler, İngiltere, Avrupa, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan, Tayvan, Çin, Latin Amerika ve Türkiye'de de satış ofisleri bulunmaktadır.

 6. Rating: +0

  Positive Negative

  Other World Computing, 1988 yılından beri bilgisayar sistemlerine yüksek kaliteli donanım ve destek hizmeti vermektedir. Macsales.com adresindeki portal üzerinden bilgisayarlar, , iPod®, iPhone® ve iPad® sistemlerine yönelik ürünleri kullanıcılara sunmaktadır. Apple Geliştirici Programı (Apple® Developer Program) üyesi olan OWC tüm dünyadaki Macintosh® kullanıcılarına teknik desteğin yanısıra www.fastermac.net ve www.owc.net adreslerinde internet erişim hizmeti de sunmaktadır.

  Ürünlerinin kalitesi ve örnek müşteri hizmetleri ile tanınan OWC birçok kurum ve kuruluş tarafından çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

 7. Rating: +0

  Positive Negative

  Yüksek kaliteli RAID depolama ürünleri ile tanınan RAIDON, farklı alanlarda kullanıcılara yönelik güvenli ve güvenilir çözümler sunar. RAIDON markalı depolama çözümleri, JBOD, disk array, NAS ve iSCSI yapılandırmaları sunan güvenilir ve yüksek başarıma sahip geniş bir yelpazede, kullanıcı dostu benzersiz tasarımlı ürünlerdir. Güvenilir veri depolama RAIDON ürünlerinde daima öncelikli kuraldır. Çünkü depolamanın en önemli kuralı kullanıcı verilerini korumaktır.

 8. Rating: +0

  Positive Negative

  Samsung Electronics olarak, teknolojinin global liderleri arasında olup dünyanın her yerindeki insanlar için yeni imkânlar sağlıyoruz. Sürekli gerçekleştirdiğimiz yenilik ve buluşlarla TV, akıllı telefon, giyilebilir cihaz, tablet, bilgisayar, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, yazıcı, tıbbi cihaz, ağ sistemleri, yarı iletkenler ve LED çözümlerinin dünyasını yeniden tanımlıyoruz. Dünyanın 80 ülkesinden 286.000 kişiyi 216.7 Milyar $ yıllık satış oranımızla istihdam etmektedir.

 9. Rating: +0

  Positive Negative

  Tandberg Data; uzman kullanıcılar ve KOBİ’lere veri koruma ve depolama çözümlerinde lider üreticilerdendir. Disk tabanlı uygulamalar, sürücüler, otomatik yükleyiciler, kütüphane, medya bileşenlerinden oluşan teyp-tape tabanlı çözümler, çıkarılabilir disk ve yedekleme yazılımı, arşivleme ve veri tekillleştirme (deduplication) hizmetleri; geniş çözüm yelpazesindeki önde gelen çözümlerdendir.

  Tandberg Data çözümleri, lider işletim sistemi ve yazılım üreticileri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Dünya çapında yetkili dağıtıcı ağının yanısıra Tandberg Data; Apple, Fujitsu, HP, Hitachi, IBM, Maxell, NEC ve Toshiba gibi dünyanın önde gelen üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Genel Merkezi, Dortmund, Almanya’da bulunan Tandberg Data, Çin’de bulunan üretim merkezinin yanısıra dünya genelindeki ofisleri ile hizmet vermektedir.

 10. Rating: +0

  Positive Negative

  Transcend Information. Inc., Mr. Chung-Won Shu, Peter tarafından kurulmuş, Taipei, Tayvan merkezli bir şirkettir. Bügün dünya çapında14 ofisiyle dijital depolama, multimedya ve endüstriyel ürünlerinin öncü ve küresel bir markası olmuştur. Tasarım, geliştirme, ve üretmenin yanı sıra pazarlama ve satış kanallarına da sahiptir. Transcend içinde en yüksek kalite uyguluyor ve profesyonel hizmetlere inanıyoruz. Müşteri odaklı bir şirket olarak Transcend piyasanın değişen ihtiyaçlarını hızlı karşılayabilir.

Top