>
Anasayfa > DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ > Apple Özel Depolama > NewerTech AdaptaDrive 2,5inç-3,5inç Çevirici Disk Kızağı

NewerTech AdaptaDrive 2,5inç-3,5inç Çevirici Disk Kızağı

2.5 inç SATA HDD ya da SSD sürücülerinizi 3.5 inç SATA sürücü yuvasında kullanın.

 

 

 

Newertech AdaptaDrive 2,5 -3,5 inç Çevirici ile 2,5 inç boyutundaki Katı Hal Sürücü-SSD ya da dizüstü sisteminizden çıkardığınız Sabit Disk Sürücü-HDD ünitelerini Mac ya da PC sisteminizde veya harici disk kutularında kullanabilirsiniz. Endüstri standardı vida montaj yuvaları ile AdaptaDrive ile istediğiniz 2.5 inç SATA sabit disk sürücüyü ya da SSD-Katı Hal Sürücüyü dilediğiniz 3,5 sürücü yuvasında kullanabilirsiniz.

SATA III (6Gb/s) sürücüler de dahil olmak üzere tüm 2,5 inç SATA HDD ve SSD sürücüler ile çalışır.
AdaptaDrive 1.5Gb/s ve 3.0Gb/s SATA bağlantı arayüzlerini de destekler, bu sayede eski nesil dizüstü sistem sürücüleri masaüstü sisteminizde ek depolama alanı olarak kullanılabilir. Ya da yüksek hızlı katı hal sürücüler 3,5 inç yuvada kullanılarak yüksek sistem başarımı elde edilir.  Tamamı açık aluminyum iskeletten oluşan yapısı ile AdaptaDrive ek donanım gerektirmeden soğutma yapılmasını sağlar. Deneyimli kullanıcılar ve oyun meraklıları en yüksek sürücü hızıni masa üstü sistemlerinde elde edebilmek için yeni nesil SATA III – 6Gbps bağlantı arayüzlü katı hal sürücüleri kullanarak 500MB/s üzeri hızları SATA Revision 3.0 (6Gb/s)  destekli sitemlerinde güvenle kullanabilirler.

Uyumluluğun yanı sıra yüksek başarım da sunar.
NewerTech AdaptaDrive, yapılan testlerde de onaylandığı üzere, üzerine takılan sürücünün hız değerinde herhangi bir düşme oluşturmamaktadır. Sunulan hızlar sürücünün yuvaya doğrudan bağlandığında elde edilen hızlar ile aynıdır.  AdaptaDrive sürücü ya da bağlantı arayüzünde herhangi bir dar boğaz oluşturmaz, 2,5 inç SATA 1.5Gb/s, 3Gb/s ya da 6Gb/s sabit disk sürücü ya da SSD sürücü ile sistem arasında doğrudan veri aktarımı sağlar.
Ürün Kodu: NWTADPTADRV

Özellikler

  • Tüm 2.5 in SATA sabit disk sürücü ya da SSD sürücüler ile uyumlu.
  • 3,5 inç SATA sürücüleri kullandığınız her yerde kullanabilirsiniz.
  • Özel backplane ve Apple Mac Pro gibi özel kızak sistemleri ile uyumludur.
  • SATA 3.0 sürümü (6Gb/s) ile uyumludur.
  • Geriye dönük uyumlu: SATA 2.0 sürüm (3Gb/s) and 1.0 sürüm (1.5Gb/s) sürücüler ile uyumlu
  • Açık yapıdaki tasarımı ile sürücüler için en iyi soğutma.
  • Malzeme: Siyah boyalı aluminyum.
  • Boyutlar: 146.7mm x 101.2mm) x 9mm
  • Ağırlık: 100 gram
  • Garanti:2 Yıl
Top