>
Anasayfa > RAID Kontrol Kartları

SATA 6Gb/s RAID / Non-RAID HBA Kontrol Kartları
Düşük maliyetli, sürücü gerektirmeyen SATA 6Gb/s HBA kontrol kartları PCI-Express 2.0 arayüzünün başarım ve esneklik gücünü; HDD ve SSD ürünlere SATA 1.5Gb/s, 3Gb/s ve  6Gb/s desteği sunmak için kullanmaktadır. Ayrıca HBA kontrol kartları da PCI-Express destekli sistemlere SSD Caching teknolojisini sunmaktadır.
—-

6Gb/s SAS/SATA RAID HBA Kontrol Kartları

RAID-on-Chip işlemcileri ile güçlendirilen donanım destekli RAID mimarisi  ya da mevcut 6Gb/s SAS/SATA bağlantı desteği ile 6Gb/s SAS/SATA HBA Kontrol Kartları, depolama ihtiyaçlarını geniş bir oranda karşılamaktadır.

SAS/SATA 6Gb/s HBA Kontrol Kartları; PCI-Express 2.0 x8 ya da  x16 arayüzlerini kullanmaktadır. Ve dahili, harici ya da melez yapılandırmalarda 32 yuvaya kadar kullanım imkanı sağlamaktadır..

SAS/SATA 6Gb/s HBA Kontrol Kartları; SAS Expander Kartları ile de uyumludur. Bu sayede kademeli yapılandırmalarda 128 cihaza kadar destek sunulabilmektedir.

Uygulama Alanları
Cache HBA ürünleri, yüksek kalite ve başarımı ile bilgisayar meraklıları, medya uzmanları, grafikerler ve fotoğrafçılar için uygun çözümler sunar.

Top