>
Anasayfa > Haberler > Samsung Hafıza Kartları Asnet Bilgi Sistemleri Stoklarında

Samsung Hafıza Kartları Asnet Bilgi Sistemleri Stoklarında

Samsung Hafıza Kartları

Samsung Electronics tarafından kullanıcılara sunulan yeni hafıza kartları yüksek hız, kapasite ve güvenilirlik sunuyor.  Yeni hafıza kartları serilerin uzman kullanıcılara özel tasarlanan ‘Pro’ serisi, (UHS-1/ultra high speed-1 )* başarım değerlerin sahip 64GB kapasiteye sahip modelleri içeriyor. Yeni kart serilerinin diğer üyeleri özel ‘Plus’ ve tipik ‘Standard’ serileri.

Samsung’un yeni 64GB micro SD Pro serisi, sahip olduğu gelişmiş yarı iletken teknolojisi ve 20 nanometer-class** NAND yongalar ile pazardaki en yüksek hızlı SD kart çözümlerinden biri olarak öne çıkıyor.  Sahip olduğu 70MB/s***  okuma hızı ile sıradan micro SD kartlardan 3 kat daha yüksek aktarım hızı sunuyor.

LTE gibi yüksek hızda büyük veri aktarımı sağlayan iletişim ağları sayesinde kullanıcıların saklayıp paylaştıkları dosyalar giderek daha büyümüş durumda. Samsung’un yeni nesi hafıza kartları full HD (1080p) gibi yüksek kalitede büyük boyutlu dosyalara sahip kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlandı.

Samsung SD ve microSD Hafıza Kartları

Yeni nesil kart serilerinin tamamı, Samsung’un dayanıklılık teknolojilerine sahipler ve kullanıcılara zorlu şartlara karşı dayanıklılık sunuyorlar. Samsung’un 2009 yılında ilk kez duyurusunu yaptığı 3 dayanıklılık tanımı günümüzde daha gelişerek SD kartlar için 4 dayanım tanımını sunuyor: Suya dayanım, Manyetik etkilere dayanım, X-Işınlarına dayanım ve Sıcaklığa dayanım. 

Samsung’un yeni nesil kart çözümleri, yüksek hız, kapasite ve dayanıklıları ile kullanıcıların taşınabilir cihaz deneyimlerini en üst seviyeye çıkarmak üzere üretildi. Akıllı telefon, tablet ve dijital fotoğraf makineleri ve kameralar için mükemmel çözümler sunuyorlar. 

* UHS-1,  SD 3.0 arayüzüne sahip SD kartlar için en üstü düzey başarım seviyesidir. 104MB/s değerine ulaşan okuma yazma hızları sunar. 
** 20nm-class; 20 ilâ 29 nanometre aralığında süreç teknolojisi kullanılarak üretim yapıldığını ifade eder.
*** Crystal DiskMark üzerinde 100MB veri kullanılarak yapılan test sonuçlarından elde edilen başarım değeridir. .

Top