>
Anasayfa > HAFIZA KARTLARI > Secure Digital-SD Kartlar > Transcend Wi-Fi SD Hafıza Kartı

Transcend Wi-Fi SD Hafıza Kartı

32GB-Wi-Fi-SD-Card-TS32GWSDHC10 32GB-Wi-Fi-SD-Card-TS32GWSDHC10-CardReader 32GB-Wi-Fi-SD-Card-TS32GWSDHC10-pack

 

 

 

Bu ürünün üretimi sona ermiştir. Bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

Transcend Wi-Fi SD kart, dijital fotoğraf makinelerinin anında kablosuz bağlantıya sahip olmalarını sağlayarak ; kablo, kart okuyucu ya da bilgisayar gibi donanıma gerek kalmadan fotoğraf ve videoların fotoğraf makinesinden taşınabilir cihazlara doğrudan aktarılmasına imkan tanır. Fotoğraf makinesinin yüksek çözünürlüğünün ve mobil cihazların kullanışlılığını bir arada sunan Wi-Fi SD kart, kullanıcıların harika fotoğraflar çekerek tablet ya da akıllı telefon aracılığı ile anında kolayca paylaşabilmelerini sağlar.

Fotoğraflar daha özgürwifiSD-feature1

Transcend Wi-Fi SD; fotoğraf makinelerine kablosuz bağlantı ekleyerek; kullanıcıların kart okuyucu, bilgisayar ya da kabloya ihtiyaç duymadan akıllı telefon ya da tabletleri ile paylaşabilmelerini sağlar.

 

 

 

wifiSD-feature2ÜcretsizWi-Fi SD Uygulaması

Ücretsiz Wi-Fi SD uygulaması ile fotoğraf makinesi ile çekilen yüksek kaliteli, profesyonel fotoğraflar iOS ve Android cihazlara hızlı ve kolay şekilde aktarılabilir. Ayrıca Wi-Fi SD kart içerisindeki veriler bu uygulama ile kolayca yönetilerek verilerin kolayca düzenlenmesi ve aktarılması sağlanır.

Doğrudan PaylaşımwifiSD-feature3

Doğrudan Paylaşım (Direct Share) işlevi ile Wi-Fi kartın dahili kablosuz sinyali etkinleştirilerek kart ve mobil cihaz arasında uçtan uca bağlantı kurulması sağlanır.  Açık hava maceraları ve eğlence dolu tatillerde kullanım için mükemmeldir. Doğrudan Paylaşım ile tüm verileri 3 adete kadar cihaz arasında paylaşabilirsiniz. Internet Mode işlevi ile Wi-Fi kartın en yakın kablosuz erişim noktası ya da cep telefonu erişim noktası (hot spot) ile bağlantı kurarak internete erişmesini sağlar. Bu bağlantı sayesinde kullanıcılar kart üzerindeki fotoğrafları doğrudan e-posta ile gönderebilir ya da sosyal medya sitelerine yükleyebilirler.

 

wifiSD-feature4Çekin ve Anında Görün

Wi-Fi SD kartın benzersiz Bas ve Gör (Shoot & View) özelliği sayesinde fotoğraf makinesinde çekilen fotoğraflar iOS ya da Android cihazların büyük ekranlarında görüntülenebilir. Akıllı telefon ya da tablete aktarılan fotoğrafları kullanıcılar kendi fotoğraf düzenleme yazılımlarını kullanarak işleyebilir ve arkadaşları ve ailesi ile paylaşabilirler.

Teknik Özellikler

 • WiFi-SD-specsÜrün Kodu : TS16GWSDHC10, TS32GWSDHC10
 • Boyutlar : 32mm x 24mm x 2.1mm
 • Ağırlık : 2g
 • Ağ Arayüzü : Wi-Fi 802.11b/g/n
 • Wi-Fi Şifreleme : WEP/WPA/WPA2*
  *Direct Share işlevinde; Wi-Fi SD kart sadece WPA2 şifrelemeyi destekler.
 • Desteklenen Görsel Dosya Türleri : JPG, BMP, PNG, AVI, MOV, MP4, M2T, MTS, M2TS
 • Çalışma Voltajı : 2.7V~3.6V
 • Çalışma Sıcaklığı : 0°C~60°C aralığı
 • Sertifikalar : CE, FCC, BSMI
 • En iyi kullanım deneyimi için fotoğraf makinelerinin Güç Koruma/Otomatik Kapanma işlevinin kapatılması önerilir.
 • Sistem Gereksinimleri :
  Masaüstü ve taşınabilir bilgisayar :
  Windows XP/Vista/7/8 /10 ve üzeri
  Mac OS X 10.5 ve üzeri
  Linux Kernel 2.4 ve üzeri
  Akıllı telefon ve tablet:
  iOS 7.0 ve üzeri iOS cihazları
  Android 2.2 ve üzeri Android cihazları
  *Masaüstü ve dizüstü sistemlerde en yüksek performans ile dosya aktarımı için Wi-Fi SD kart ile birlikte Transcend  RDP5, RDP7, RDP8, RDF5, RDF8 kart okuyucu modellerinden birinin kullanılması önerilir.
Top