>
Anasayfa > SOLID STATE DRIVE > Tüketici SSD > Samsung T5 Taşınabilir SSD

Samsung T5 Taşınabilir SSD

 

 

 

Yepyeni bir depolama
Samsung Taşınabilir SSD T5, veri aktarım hızlarını bir üst düzeye çıkarıyor ve harici depolama alanında yeni bir deneyim sunuyor. Küçük ve dayanıklı tasarımı ve parola korumasıyla T5, kolayca taşınabilir ve verileri güvenli bir şekilde depolar.

Yüksek aktarım hızları
Samsung V-NAND flaş bellek ve USB 3.1 Gen 2 arabirimi ile T5, harici HDD sürücülerden 4,9 kata kadar** daha hızlı olan 540 MB/sn’ye kadar* aktarım hızları sunar. 4K videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar da dahil olmak üzere büyük boyutlu verilerin aktarılması ve yedeklenmesi çok daha hızlı ve çabuk şekilde gerçekleşecektir.

 

* Performans, ana makine yapılandırmasına göre değişebilir. 540 MB/sn’lik en yüksek aktarım hızlarına erişmek için ana cihazın ve bağlantı kablolarının USB 3.1 Gen 2’yi desteklemesi ve UASP modunun etkinleştirilmesi gerekmektedir.
** Bir harici Samsung HDD 500GB sürücü ile yapılan karşılaştırmanın kurumsal test sonuçları esas alınmıştır. Test sistemi yapılandırması: Asus® Strix Z270E Oyun anakartı, Intel® Core™ i5-7600 @3,5 GHz, DDR4 1066 MHz 4 GB, OS-Windows® 10 x64, CrystalDiskMark 5.2.1 temelli performans ölçümleri

Metal minimalizmi
Tamamı metal tasarımı ve yuvarlatılmış yekpare gövdesi sayesinde avucunuzun içine rahatça sığar. T5 iki farklı alüminyum kaplama ile sunulur – 250 GB ve 500 GB modeller için mavi, 1 TB ve 2 TB modeller için siyah.*

* 1 GB=1000000000 bayt, 1 TB=1000000000000 bayt. Farklı bir ölçüm standardı kullanımından dolayı bilgisayarınız daha düşük bir kapasite değeri gösterebilir.

Küçük ve hafif
Ortalama bir kartvizitten daha küçük, sadece 51 gram ağırlığında ve  10,5 mm kalınlığındadır. Küçük, hafif ve ince tasarımlı T5 mükemmel bir taşınabilir depolama çözümüdür.

 

 

 

İçi de dışı da sağlam
Daha fazlasını yapın. Daha az endişe edin. T5 hareketli parça içermez ve son derece sağlam bir metal gövdesi vardır, bu sayede 2 metreye kadar yüksekliklerden düşmelere dayanabilir*. AES 256-bit donanım şifrelemesi ile isteğe bağlı parola koruması kişisel ve özel verilerinizi daha güvenli tutar*. Bunların hepsi 3 yıl sınırlı garantiyle desteklenmektedir**.

* Üretici tarafından yapılan kurum içi düşme darbe testi, kontrollü koşullar altında gerçekleştirilmiştir.
** Garanti hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.samsung.com/support adresini ziyaret edin

 

Yönetim yazılımı
T5,  parola belirleme ve en son yazılım güncellemelerini alma işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilmesi için PC ve Mac’lere özel yeni sezgisel yazılımla birlikte sunulmaktadır. Ayrıca Android akıllı telefonlar ve tabletler için mobil uygulama da indirilebilir.**

* Yazılım Windows 7, Mac OS X 10.9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) veya üstü işletim sistemlerini gerektirir. Windows, Mac ve Android işletim sistemlerinin eski sürümleri desteklenmeyebilir.
** Aygıt yazılımı güncelleme işlemi için PC veya Mac bağlantısı gerekir. Android uygulaması Google Play’den indirilebilir.

 

Kolayca bağlanın

T5 PC’lerden, Mac’lere, akıllı telefonlara ve diğer cihazlara kadar geniş bir cihaz yelpazesine bağlanabilir.* Ürünle birlikte verilen USB Type-C™ to C kablosu ve USB Type-C to A kablosu, ek adaptörler satın alma zorunluluğu olmaksızın kesintisiz bağlantı sağlar.**

* Ana cihazlarla uyumluluk değişebilir. Bazı işletim sistemleri T5’in yeniden biçimlendirilmesini gerektirebilir. Uyumlu cihazlar listesini www.samsung.com/support  adresinden bulabilirsiniz.
** T5, USB 3.0 ve USB 2.0 ile uyumludur.

 

Her yerde, her an kullanıma hazır
Tüm işlerinizi ve eğlencenizi yanınıza alın. Taşınabilir SSD T5, büyük boyutlu verilerinize basit ve etkili bir şekilde erişmenizi sağlar, böylece görevlerinizi hızlı bir şekilde ve hareket halindeyken tamamlayabilirsiniz. Belgelerinizi, büyük boyutlu fotoğraflarınızı veya videolarınızı yanınıza alın ve gittiğiniz her yerde yapmak istediklerinizi yapın.

Teknik Özellikler

 • Ürün Kodları: MU-PA250B/WW (250GB), MU-PA500B/WW (500GB), MU-PA1T0B/WW (1TB), MU-PA2T0B/WW (2TB)
 • Kapasite* :  250GB, 500GB, 1TB, 2TB (*1 GB = 1000000000 bayt, 1 TB = 1000000000000 bayt)
 • Arabirim : USB 3.1 Gen2 (10 Gbps), geriye dönük uyumlu
 • Boyut (GxYxD) : 74 x 57,3 x 10,5 mm
 • Ağırlık : 51 g (* Ürünün net ağırlığı kapasiteye göre değişebilir)
 • Aktarım Hızı : 540 MB/sn’ye kadar. (* Performans, ana makine yapılandırmasına ve test yazılımına göre değişebilir)
 • UASP Modu Desteği : Var
 • Şifreleme : AES 256-bit donanım şifrelemesi
 • Güvenlik : Samsung Taşınabilir SSD Yazılımı Windows 7, Mac OS X 10,9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) veya üstü işletim sistemlerini gerektirir. Windows, Mac ve Android işletim sistemlerinin eski sürümleri desteklenmeyebilir.
 • Belgelendirme : CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC
 • RoHS Uyumluluk : RoHS2
 • Garanti : 3 yıl
Top