>
Anasayfa > Tandberg DATA Depolama Çözümleri

Tandberg LogoTandberg Data; uzman kullanıcılar ve KOBİ’lere veri koruma ve depolama çözümlerinde lider üreticilerdendir. Disk tabanlı uygulamalar, sürücüler, otomatik yükleyiciler, kütüphane, medya bileşenlerinden oluşan teyp-tape tabanlı çözümler, çıkarılabilir disk ve yedekleme yazılımı, arşivleme ve veri tekillleştirme (deduplication) hizmetleri; geniş çözüm yelpazesindeki önde gelen çözümlerdendir.

Tandberg Data çözümleri, lider işletim sistemi ve yazılım üreticileri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Dünya çapında yetkili dağıtıcı ağının yanısıra Tandberg Data; Apple, Fujitsu, HP, Hitachi, IBM, Maxell, NEC ve Toshiba gibi dünyanın önde gelen üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Genel Merkezi, Dortmund, Almanya’da bulunan Tandberg Data, Çin’de bulunan üretim merkezinin yanısıra dünya genelindeki ofisleri ile hizmet vermektedir. 

Hepsi Bir Arada; Veri Yedekleme, Kurtarma ve Arşivleme Çözümleri

Tandberg Data, kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak özel yedekleme ve arşivleme çözümleri sunmaktadır. LTO, DAT, RDX, ve SLR teknolojilerinin yanısıra, disk-tabanlı ağ depolama çözümleri de mevcutttur. Tandberg Data, kullanıcılar için daima özellik zengini ve uygun maliyetli çözümler sunmak üzere çalışır.

Preview Tandberg LTO-4 HH External Drive Side Tape-Teyp Sürücüler
DAT, LTO, ya da SLR teknolojileri tabanlı Tandberg Data teyp sürücüler; işletmelerin verilerini yüksek gizlilik ve güvenlik ile saklayabilmelerini sağlar.

 

Tape-Teyp Otomasyon
Küçük ve orta ölçekli işletmeler  için otomatik yükleyicilerden, orta seviye otomasyon sistemlerine uzanan güvenilir, ölçeklenebilir veri koruma sistemleri

 

RDX removable disk storage – RDX QuikStor backup systemÇıkarılabilir – Taşınabilir Disk
RDX QuikStor, çıkarılabilir disk depolama sistemi; veri yedekleme, arşiv veri takası ve felaket koruma projeleri için; dayanıklı , güvenilir ve geleneksel çözümler sunar.

RDX QuikStation™ ; endüstri standardı RDX teknolojisi tabanlı; çoklu sürücülü, ağ bağlantılı çıkarılabilir disk kütüphanesidir. Teyp sürücülerin ekonomikliğini, dayanıklılığını ve çıkarılabilirliğini ; disk sürücülerin kolay erişilebilirliğini ve başarımı ile bir arada sunar.

 

RDX removable disk storage media

Medya Çözümleri
Tandberg Data tarafından sunulan RDX, LTO, DAT  ve SLR gibi endüstri lideri kaliteli ve güvenilir medya çözümleri ile verilerinizi koruyun.

 

AccuGuardVeri Koruma Yazılımları
RDX ve AccuGuard teknolojileri ile Tandberg Data veri koruma yazılımları; kullanıcıların veri kayıplarını önlemesini ve olası veri kayıplarında geri kurtarma yapabilmesini sağlar.

Aksesuarlar
Bilgi İşlem ortamlarında boyutun giderek önem kazandığı günümüzde, Tandberg Data, kabin-içi (rack-mount) ürünler sunarak; teyp ve çıkarılabilir sürücülerin kabinlerde en az yer kaplayarak kullanılabilmesini sağlar. 

Top