>
Anasayfa > Tandberg DATA Depolama Çözümleri > LTO Sürücüler

LTO  Yüksek Güvenilirlik, Kapasite ve Performans Sunar

LTO (Ultrium™), en popüler teyp teknolojisidir. Yüksek performansın yanı sıra  çok yönlü ve güvenilir LTO-Drivesçözümler sunar.

Tandberg Data LTO teyp sürücüler; LTO-3, LTO-4, LTO-5 ya da LTO-6 teyp sürücü teknolojilerine sahip modellerden oluşur. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) yedekleme ve arşivleme ihtiyaçlarına yönelik olarak yüksek kapasite, güvenilirlik ve performans sunarlar.  Yüksek performans ve kapasitelerinin yanı sıra Tandberg Data LTO teyp sürücüler küçük rackmount sunucular ve otomasyon sistemleri ve masaüstü iş istasyonları için de en uygun  depolama çözümlerindendir.

Yüksek kapasite ve veri sıkıştırılabilirliği sunan LTO-3, LTO-4, LTO-5 ya da LTO-6 teyp sürücüler ile azalan kartuş sayısı, teyp sürücü sayısı ve teyp kütüphaneleri sayısı ile işletmelerin Sahip Olma Maliyeti (TCO) daha da düşük hale gelmektedir. Bu sayede mevcut kullanıcılar, sahip oldukları sistemleri değiştirmeden yüksek kapasite elde edebilmekte ve yeni kullanıcılar yüksek kapasiteli depolamaya uygun maliyet ile sahip olabilmektedirler.

Top