>
Anasayfa > Tandberg DATA Depolama Çözümleri > Tandberg Çıkarılabilir Disk Çözümleri

RDX QuikStor ve RDX QuikStation Çıkarılabilir Disk Yedekleme Çözümleri

RDX® yüksek hızlı yedekleme ve geri yükleme imkanı sunan, disk tabanlı çıkarılabilir depolama çözümleridir. RDX ürün ailesi; veri depolama ihtiyacı giderek artan küçük ve orta ölçekli işletmeler  (KOBİ) için uygun maliyetli çözümler sunmak için tasarlanmış çözümlerdir. Kullanıcıların üst seviye teknik bilgiye sahip olmalarına gerek yoktur. Cebe rahatça sığacak boyutlardaki sürücünün yuvadan çıkarılıp başka bir yere götürülmesi ofis dışı yedekleme işlevi için yeterlidir.

RDX® QuikStor™ ve RDX QuikStation™ Özellikleri


rdx-removable-disk-by-tandberg-data_RDXstack

rdx-removable-disk-by-tandberg-data_QuikStation
RDX QUIKSTOR

1 sürücü yuvası
Tek sürücü
Kapasite: 2TB’a kadar


Koruma Desteği:
Tek iş istasyonu ya da sunucu

Tipik Yedekleme Şekli:
Doğrudan bağlı tek sürücülü ortam

Video İzle
RDX QuikStor Detaylı Bilgi

RDX QUIKSTATION

8 sürücü yuvası
8 adete kadar sürücü
Kapasite: 16TB’a kadar


Koruma Desteği:
Çok sayıda iş istasyonu ya da sunucu

Tipik Yedekleme Şekli:
Çok sayıda sürücülü Ağ Depolama Sistemi

Uygulama Örneği
RDX QuikStation Detaylı Bilgi

Küçük ve Orta Öleçekli İşletmeler (KOBİ) için Uygun

RDX removable disk storage media

RDX Çıkarılabilir Disk Kartuşları ile Veri Depolama İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözüm
RDX sistemi kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı olarak 320GB’dan 2TB’a kadar kapasiteye sahip kartuşlar kullanılarak arttırılabilen kapasitelerde ürünlerden oluşur. Tandberg Data RDX disk ortamları, mevcut tüm Tandberg RDX sistemleri ile kullanılabilen uyumlu ürünlerdir. Kullanıcılar daha yüksek veri yedeklemeye ihtiyaç duyduğunda sadece yüksek kapasiteli bir kartuş kullanması yeterli olacaktır. Kullanıcılar RDX QuikStor’dan RDX QuikStation sistemlere geçiş yaptıklarında aynı RDX disk kartuşlarını kullanmaları mümkündür. En yüksek kapasiteli, en yeni kartuş da dahil olmak üzere mevcut tüm RDX sistemleriniz ile uyumlu olacaktır.

Kullanımı Kolay AccuGuard Yedekleme Yazılımı

RDX removable disk backup—AccuGuard Backup SoftwareAccuGuard™ 20:1 deduplication (tekilleştirme) değeri ile veri koruması ve etkin veri depolama imkanı sunan güçlü bir veri koruma yazılımıdır. RDX QuikStor ile sürükle bırak (drag and drop) işlevi ya da bir defa ayarlanıp sürekli çalışan yedekleme işlevi ile kullanılabilir.  AccuGuard ile birlikte gelen veri tekilleştirme (data deduplication) işlevi ile kullanıcılar sadece bir önceki yedeklemeden sonra değişen verileri yedeklerler, bu sayede tüm verinin yeniden yedeklenmesi ile harcanan zaman ve kapasite harcanmamış olur. Veri arşivleme ya da uzun vadeli veri depolama işlemlerinde güvenliğe mi ihtiyacınız var? AccuGuard yazılımı sadece verileri şifrelemekle kalmaz, veri tekilleştirme (data deduplication) işlevi ile kullanılabilir disk kapasitesini arttırır. Bu işlem sonrasında kartuş ve veri uzun vadeli depolama için sorunsuzca kullanılabilir.

Tandberg Data  Küresel SecureService™ Garantisi ile Endişe Etmeden Kullanım
Tandberg Data RDX QuikStor ya da RDX QuikStation ürünlerinin nereden alındığının  bir önemi yoktur. Tandberg Data tarafından sunulan küresel SecureService Garanti hizmeti tüm ürünleri bölgeleri kapsar. Kullanıcılar ürünlerin garanti süresi içerisinde SecureService sözleşmelerini etkinleştirebilir ya da yükseltebilirler. Bunun için kullanıcıların yapması gereken sadec SecureService Registration, adresindeki formu doldurup kullandıkların cihazın seri numarası ile kaydettirmeleri yeterlidir.

SecureService hizmeti kullanıcıların sorunlu sürücüleri kullanmasının önüne geçerek yüksek maliyetli    veri kaybını önlemektir. SecureService, hizmet, tamir ve hızlı iade süreçleri ile ISO 9000 tarafından sertifikalandırılmıştır.

  • RDX QuikStor standart garanti—3 yıl Gelişmiş Değişim Hizmeti Advanced Replacement Service (ARS)
  • RDX QuikStation standart garanti—1 yıl Ertesi İş Günü (Next Business Day – NBD) Yerinde Servis (Onsite Service – OSS)
  • RDX kartuşları standart garanti—3 yıl Gelişmiş Değişim Hizmeti Advanced Replacement Service (ARS)
Top