>
Anasayfa > Haberler > Transcend CFast 2.0 CFX650 Hafıza Kartlarını Duyurdu

Transcend CFast 2.0 CFX650 Hafıza Kartlarını Duyurdu

transcend-CFX650Sinematografide gerçekleşen hızlı gelişmeler ile, izleyicilerin görüntü kalitesi talebi de yükselmiş durumda. Multimedya ve depolama ürünlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Transcend Information, Inc. (Transcend ), CFast 2.0 CFX650 hafıza kartlarını kullanıma sunduğunu duyurdu. Pazarda mevcut bulunan en yüksek hızları sunmak üzere tasarlanan Transcend CFX650 bellek kartları; Blackmagic URSA ve Atomos Ninja Star gibi üst düzey kamera ve kayıt cihazları desteği sayesinde, yüksek çözünürlüklü 4K ve Full HD çekim yapan profesyonel sinematograflar için en iyi çözümlerdendir.

Benzersiz Aktarım Hızları ve Kapasiteler

Yeni nesil CFast 2.0 standardı ve SATA III arayüzü desteğine sahip olan CFX650 bellek kartları, 510MB/s okuma ve 370MB/s yazma hızları ile günümüz CompactFlash kart çözümlerinden 3 kat kadar daha yüksek hız sunmaktadırlar. 4K Ultra High Definition ve Full HD gibi yüksek çözünürlükteki videolar, kayıt için büyük depolama alanları gerektirir, Transcend CFX650 kartlar 128GB ve 256GB kapasite seçeneklerine sahiptir.Bu sayede profesyonel sinematograflar yüksek çözünürlükte videoları kolayca ve sık sık kart değiştirme sorunu olmadan kayıt etme şansına sahip olurlar.

Üst Düzey Kamera ve Kayıt Cihazları için Full HD ve 4K Sinema Kaydı Desteği

4K Ultra High Definition (UHD); 3840 x 2160 ve 4096 x 2160 çözünürlük standartları ile 1080p Full HD video kaydının 4 katı piksel çözünürlüğü sunar; bu sayede daha canlı görüntüler, daha detaylı ve ince ayrıntılara sahip bir şekilde elde edilir. Blackmagic URSA and Atomos Ninja Star gibi birinci sınıf kamera ve kayıt sistemlerini desteklemek üzere tasarlanan, CFX650 hafıza kartları yüksek çözünürlükteki videoları 4K video kaydının gerektirdiği yüksek hızlar sayesinde sorunsuzca kaydeder. Bu sıradışı aktarım hızları ve kapasiteleri sayesinde profesyonel sinematografların iş akışlarının verimliliğini arttırmaya yardımcı olurlar. Bu benzersiz performanslarının yanısıra her bir CFX650 hafıza kartı dahili Hata Düzeltme Kodu (ECC) teknolojisine sahiptir. Bu sayede aktarım hatalarını tespit edip düzelterek toplam güvenilirliği de arttırmış olurlar.

Transcend Özel RecoveRx Yazılımı

Bir katma değer olarak; her bir Transcend hafıza kartı Transcend’in özel RecoveRx™ fotoğraf kurtarma yazılımını ücretsiz indirme imkanı sunar. Bu yazılım ile kullanıcılar kazara silinen ya da kaybolan dosyalarını Transcend markalı ürünler içerisinden kurtarma imkanına sahip olurlar.

Garanti

Transcend CFast 2.0 CFX650 hafıza kartları 128GB ve 256GB kapasite seçeneklerine sahiptirler. Tüm Transcend CFast 2.0  kartları  hız ve güvenilirlik için ayrıntılı bir şekilde test edilerek 3 yıl garanti ile kullanıma sunulmaktadır.

Top