>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Dizüstü Bellekleri > DDR2 Bellekler > Transcend DDR2 Dizüstü Sistem Bellekleri

Transcend DDR2 Dizüstü Sistem Bellekleri

Taşınabilir bilgisayar kullanımı için üretilen Transcend DDR2 dizüstü bellekleri yüksek kaliteli endüstri lideri üreticilere ait yongalar kullanılarak,Transcend’in performans ve kararlılık standartları ile tam uyumlu olmaları için zorlu şartlarda yoğun testlerden geçirilerek pazara sunulurlar.

Küçük boyutlara sahip bu bellekler, rakipsiz uyumluluk ve kararlılık seviyeleri ile her marka ve model dizüstü sistemler ile sorunsuz biçimde çalışmaktadır. Transcend bellekler, yüksek kaliteli, olağanüstü güvenilirlik sunan pek çok sistemin kalbinde yer almaktadır.
Ayrıca çapraz platform uyumluluğunun kontrolü için her bir modül farklı dizüstü sistemler ve yazılım programları ile test edilir.

TranscendHemen her marka masaüstü, dizüstü, sunucu ve iş istasyonu sistemler ile çalışmak üzere tasarlanan Transcend bellek modülleri; yüksek kaliteli, güvenilir pek çok sistemin kalbinde yer almaktadır. Transcend sadece en yüksek kaliteli, önde gelen üreticiler tarafından üretilmiş DRAM yongalarını kullanır. Tasarım ve üretim esnasında yapılan sayısız testler sonrasında, sadece Transcend’in yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarına uyan ürünler seçilir ve kullanıma sunulur. Ayrıca her bir modül; farklı sistem yapılandırmaları ve popüler yazılımlar ile test edilerek platform uyumluluğunun garantisi sağlanır.

Geliştirilmiş Bellek Bant Genişliği

Transcend’in yüksek performanslı modülleri ile sistem bant genişliğini arttırın

 

İster sisteme yeni bellek takılıyor olsun ya da bellek kapasitesi arttırılıyor olsun, Transcend bellek modülleri benzersiz performans ve kararlılık seviyeleri sunar. Sadece önde gelen üreticiler tarafından üretilmiş, zorlu testler sonrasında seçilerek kullanılan en yüksek kalitede DRAM yongalarına  sahiptirler.

 

Farklı Platformlar ile Uyumluluk

Transcend’in geniş bellek çözümleri yelpazesi; pek çok sistem için uygun yükseltim seçenekleri sunar.
Transcend’in geniş bellek çözümleri yelpazesi; pek çok sistem için uygun yükseltim seçenekleri sunar.

Masaüstü kullanıcıları, dizüstü meraklıları ya da sistem yöneticileri için Transcend daima en gelişmiş çözümleri uygun maliyet ile sunarak tüm bilgisayar sistemlerini üst seviyeye taşımayı hedeflemiştir. Her bir modül; farklı sistem yapılandırmaları ve popüler yazılımlar ile test edilerek platform uyumluluğunun garantisi sağlanır.

 

 

Zorlu Kurum İçi Testler

Transcend ürünleri, üretimin her aşamasında uyumluluk ve kararlılık için %100 test edilir
Transcend ürünleri, üretimin her aşamasında uyumluluk ve kararlılık için %100 test edilir

Tüm bellek modülleri için ömür boyu garanti sunan ilk firma olarak Transcend’in önceliği en yüksek seviyede kararlılık ve güvenilirlik sunan bellek modüllerini sağlamaktır. Bu yüzden üretim süreci öncesinde, temin edilen her bir bileşen Ar-Ge birimi tarafından tek tek zorlu testlerden geçtikten sonra üretim sürecine dahil edilirler.

Daha Çevreci Çözümler

Her bir bellek modülü, en verimli güç-performans oranını sunan, düşük voltaj değerlerinde çalışmak üzere optimize edilmiştir. Güç tüketiminin düşürülmesi, daha düşük enerji harcanmasını sağlayarak pil ömrünün artmasını sağlar. Bu sayede özellikle Güç Tasarrufu kipinde kullanılan dizüstü sistemlerde verimlilik sağlanır.

DDR2-800 SO-DIMM

Kapasite DRAM Transcend Parça Numarası Tanım
512MB 64Mx16 TS64MSQ64V8Q 512MB DDR2 800 SO-DIMM
1GB 64Mx16 TS128MSQ64V8W 1GB DDR2 800 SO-DIMM
1GB 128Mx8 TS128MSQ64V8U 1GB DDR2 800 SO-DIMM
2GB 128Mx8 TS256MSQ64V8U 2GB DDR2 800 SO-DIMM
Top