>
Anasayfa > MOBİL ÜRÜNLER > Tablet Aksesuarları > Transcend RDC2 USB 2.0 Type C OTG USB ve Kart Okuyucu

Transcend RDC2 USB 2.0 Type C OTG USB ve Kart Okuyucu

RDC2-banner

Transcend RDC2; USB Type-C bağlantı girişine sahip yeni nesil Android akıllı telefonlar ve tabletler ile kullanım için tasarlanmış OTG (On-The-Go) akıllı kart okuyucu çözümüdür. SD kart ve microSD kart yuvalarına ek olarak bir standart USB (USB Type-A) girişi de bulunmaktadır. Bu giriş sayesinden USB sürücüler, klavye ve fare gibi uyumlu çevre birimleri Android telefon ya da tabletlere kolayca bağlanabilmektedir. Ayrıca ücretsiz Transcend Elite uygulaması desteği sayesinde, kullanıcıların dijital verilerini kolayca yönetebilmelerini sağlar.

RDC2K-Type-C-OTG-Reader-TS-RDC2K RDC2K-Type-C-OTG-Reader-TS-RDC2K-left RDC2K-Type-C-OTG-Reader-TS-RDC2K-side RDC2K-Type-C-OTG-Reader-TS-RDC2K-top RDC2K-Type-C-OTG-Reader-TS-RDC2K-pack

Çift yönlü USB Type-C bağlantısıRDC2-1-type-c

Transcend RDC2 akıllı kart okuyucu, kolay kullanım sağlayan çift yönlü USB Type-C bağlantı ucuna sahiptir.  USB Type-C bağlantısına sahip Android akıllı telefonlar ve tabletlerin yanı sıra, Transcend RDC2 akıllı kart okuyucu USB Type-C bağlantısına sahip Apple 12-inç MacBook ve Google Chromebook Pixel 2  gibi yeni nesil sistemler ile de kullanılabilir.

 

RDC2-2-dual-cardEsnek kullanım için çift kart yuvası

Transcend RDC2 akıllı okuyucu SD ve microSD kart yuvalarına sahiptir. SD kart yuvası UHS-I SDXC ve SDHC hafıza kartlarını destekler. microSD kart yuvası sayesinde Android cihaz kullanıcılarının kolay veri aktarımı ve kapasite yükseltimi yapabilmelerini sağlar.

*Not: Okuyucu üzerinde iki kart aynı anda takılarak kullanılamaz.

 

Hayatınızı kolaylaştıracak bir aksesuarRDC2-3-accessory

Üzerindeki USB Type-A girişi ile, Transcend RDC2 akıllı okuyucu; akıllı telefon ya da tablete takılı durumda iken PC bağlantısı sunabilir ya da USB sürücü bağlanabilir. AYrıca yine USB girişi üzerinden klavye ya da fare bağlanarak kullanılabilir.

 

 

RDC2-4-appÖzel Transcend Elite Uygulaması

Dosya Yönetimi, Dosya Şifreleme ve Tek Tuş Yedekleme işlevlerine sahip Transcend Elite uygulaması takılan kart ya da USB sürücü içerisindeki dosyaları kolayca yönetebilmeyi sağlar. Kullanıcılar verilerini  256-bit AES Şifreleme ile koruyabilir, Android cihazlarındaki fotoğraf, video, belge ve tüm önemli verilerini kolayca yedekleyebilirler.

 

Kolayca Taşınabilir
RDC2-5-size

Transcens RDC2 akıllı okuyucu, son derece küçük boyutları ile cebe kolayca sığar. Kullanıcılar, ister iş ister eğlence için daima yanlarında taşıyabilirler.

 

 

 

 

RDC2-specsTeknik Özellikler

  • Ürün Kodu : TS-RDC2K
  • Boyut : 40.8mm x 40.8mm x 10.4 mm
  • Ağırlık : 17g
  • Arayüz : Type-C/ USB2.0
  • Çalışma Sıcaklığı : 0℃ ile 70℃ aralığı
  • Belgelendirme : CE, FCC, BSMI
  • Desteklenen Kartlar : SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I), microSDHC (UHS-I), microSDXC (UHS-I)
  • Uyumlu Sistemler : USB Type-C bağlantısı ve USB OTG işlevi desteğine sahip akıllı telefon ve tablet sistemler.
    – Transcend Elite  Android 4.0 ve üzeri işletim sistemi gerektirir.
Top