>
Anasayfa > MOBİL ÜRÜNLER > Kart Okuyucular > Transcend RDC8 USB 3.1 Type C Çoklu Kart Okuyucu

Transcend RDC8 USB 3.1 Type C Çoklu Kart Okuyucu

RDC8-banner

Apple 12-inç MacBook ve Google Chromebook Pixel 2 gibi yeni nesil sistemler ile kullanılmak üzere tasarlanan Transcend RDC8 kart okuyucu; 4 adet kart yuvası ile SD, microSD, CF ve Memory Stick (MS) gibi güncel hafıza kartlarının en yüksek performans ile kullanımını sağlar. USB 3.1 Gen 1 arayüzüne sahip Transcend RDC8 ile hafıza kartındaki verile Type-C USB bağlantısına sahip sistemlere hızlı ve kolay bir şekilde aktarılabilir.

RDC8-Multi-Card-Reader-TS-RDC8K RDC8-Multi-Card-Reader-TS-RDC8K-back RDC8-Multi-Card-Reader-TS-RDC8K-top RDC8-Multi-Card-Reader-TS-RDC8K-pack

 

 

 

 

RDC8-type-CÇift yönlü USB Type-C bağlantı ucu

Transcend RDC8 kart okuyucu çift yönlü bağlantı ucu ile kolay kullanım sunar. Kablo ucunun yanlış takılma durumu yoktur. Transcend RDC8 kart okuyucu; Apple 12-inç MacBook ve Google Chromebook Pixel 2 gibi Type-C bağlantısına sahip yeni nesil sistemler ile tam uyumludur.

 

RDC8-speed
İnanılmaz yüksek aktarım hızları

USB 3.1 Gen 1 arayüzünün tüm avantajlarını kullanmayı sağlayan Transcend RDC8 kart okuyucu, yüksek hızlı hafıza kartlarını tam verimlilikle kullanmayı sağlar. Ayrıca LED bildirim ışığı ile takılı kart durumu ve veri aktarım işlemini gösterir.

 

Küçük ve çok işlevli kart okuyucu
RDC8-cards

Transcend RDC8 kart okuyucu; SD, microSD, CompactFlash ve Memory Stick hafıza kartları için dört ayrı yuvaya sahiptir. Bu sayede tek bir kart okuyucu üzerinden farklı kartlar üzerindeki verilere aynı anda erişilebilir ve aktarılabilir.

*Not: Kart okuyucu üzerinde SD ve microSD kartlara eş zamanlı erişim mümkün değildir.

 

RDC8-recoverXÜcretsiz RecoveRx yazılımı

Transcend RDC8 kart okuyucu özel RecoveRx yazılımı desteğine de sahiptir. Kullanıcı dostu bu uygulama ile hafıza kartları içerisinde detaylı denetim gerçekleştirilerek silinmiş olan fotoğraf ve video dosyaların kurtarılması sağlanabilir.

 

RDC8-specsTeknik Özellikler

 • Ürün Kodu : TS-RDC8K
 • Boyutlar : 67.6mm × 45mm × 15.2mm
 • Ağırlık : 32g
 • Bağlantı Arayüzü : USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0 (USB 2.0 uyumlu)
 • Güç Kaynağı : DC 5V (USB)
 • Çalışma Sıcaklığı : 0°C ile 70°C aralığı
 • Kart Desteği : SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I), microSDHC (UHS-I), microSDXC (UHS-I), MS (MSXC), CompactFlash (UDMA7)
 • Belgelendirme : CE, FCC, BSMI
 • Garanti : 2 Yıl
 • Uyumlu Sistemler : Type-C bağlantı arayüzüne sahip (en yüksek performans için USB3.0 desteği gereklidir) ve aşağıdaki işletim sistemlerini kullanan çözümler:
  Windows XP
  Windows Vista
  Windows 7
  Windows 8
  Mac OS 10.2.8 ve üzeri
  Linux Kernel 2.6.30 ve üzeri
Top