>
Anasayfa > MOBİL ÜRÜNLER > Kart Okuyucular > Transcend RDF9 USB 3.1 UHS II Çoklu Kart Okuyucu

Transcend RDF9 USB 3.1 UHS II Çoklu Kart Okuyucu

RDF9-banner

RDF9-UHS-II-Multi-Card-Reader-Black-TS-RDF9K RDF9-UHS-II-Multi-Card-Reader-Black-TS-RDF9K-back RDF9-UHS-II-Multi-Card-Reader-Black-TS-RDF9K-pack

RDF9 -En hızlı kartlarınız için kart okuyucu!

RDF9 USB 3.1/3.0 UHS-II Kart Okuyucu, UHS-II teknolojisinin tüm avantajlarını kullanarak yüksek hızlı SDXC / SDHC UHS-II hafıza kartları için yüksek aktarım performansı sunar. USB 3.1 Gen 1 arayüzü ile donatılmış RDF9 inanılmaz 260MB/s okuma ve 190MB/s yazma hızlarına ulaşır*. Yüksek çözünürlüklü video, RAW görüntü dosyalarının transfer ve görüntü işleme süreçlerini hızla yapılmasının gerektiği profesyonel fotoğraf ve grafik tasarım uygulamaları için idealdir. Ayrıca, CompactFlash, microSD ve Memory Stick Kart yuvalarına da sahip olduğundan, farklı tip cihazlardaki dosyaları tek bir okuyucu üzerinden aktarmayı sağlar.

UHS-II SD Kartları İçin TasarlandıRDF9-feature-01

Güncel UHS-II arayüzüne sahip RDF9 USB 3.1/3.0 UHS-II Kart Okuyucu, UHS-II SD kartların gerçek performanslarını ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlükteki RAW dosyaları ve HD videoları bilgisayarınıza sadece bir kaç saniye içinde aktarır. Ayrıca UHS-I ve diğer SDXC, SDHC, SD kartlarla da uyumludur.

 

RDF9-feature-02İnanılmaz Yüksek Hızda Aktarım

USB 3.1 ve UHS-II teknolojisini bir arada sunan RDF9 260MB/s okuma ve yazma hızı sıralı olarak  ve 190MB/s’ye ulaşarak, USB 3.0 UHS-I kart okuyucudan 2 kat hızlı aktarır. Transcend 32GB UHS-II SD kart ile kullanıldığında RDF9 8GB’lık bir video dosyasını sadece 38 saniyede aktarır.

 

 

Profesyonellerin VazgeçilmeziRDF9-feature-03

Yüksek hız desteği sayesinde iş akışını ve verimliliği arttırır. RDF9 profesyonel fotoğrafçılar ve grafik tasarımcılara sağladığı yüksek aktarım hızı ile çekim sonrası işlemlerin hızla yapılmasını sağlar.

 

 

 

RDF9-feature-04Tek Bir Kart Okuyucu ile Tüm Kartlarınızı Kullanın

Çok işlevli RDF9,  SD kart yuvası dışında ayrıca sahip olduğu CompactFlash, microSD ve Memory Stick kart yuvaları  ile farklı kartlardaki dosyaları tek bir kart okuyucu ile aktarmanızı sağlar.

 

 

 

Ücretsiz RecoveRx YazılımRDF9-feature-05

Transcend RDF9 kart okuyucu ücretsiz indirilebilen özel RecoveRx yazılımı ile sunulur. Kullanıcı dostu bu uygulama sayesinde okuyucu üzerindeki depolama biriminizi derinlemesine tarayabilir ve silinmiş verilerinizi kurtarabilirsiniz.

spec_RDF9KTeknik Özellikler

 • Ürün Kodu : TS-RDF9K
 • Boyutlar 67.6mm x 45mm x 15.2mm
 • Ağırlık 32g
 • Bağlantı Arayüzü USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0(USB 2.0 ile uyumlu)
 • Güç Kaynağı : 5V DC
 • Çalışma Sıcaklığı : 0°C~70°C
 • Desteklenen Kartlar SDXC (UHS-I/II), SDHC (UHS-I/II), microSDXC (UHS-I), microSDHC (UHS-I), MS (MSXC), CompactFlash (UDMA6/UDMA7)
 • Sertifikalar : CE, FCC, BSMI, C-Tick, KC
 • Garanti : 2 Yıl
 • Sistem Uyumluluğu : Aşağıdaki işletim sistemlerinden birini içeren ve USB portuna sahip masaüstü veya dizüstü bilgisayar (USB 3.1 Gen 1 performansı için USB 3.1 portu gereklidir):
  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS 10.2.8 ve üzeri, Linux Kernel 2.6.30 ve üzeri

*Not : En yüksek aktarım hızı USB 3.1 arayüzü ile sunulur. Aktarım hızları kullanıcı donanım, yazılım ve uygulamaya göre değişebilir.

Top