>
Anasayfa > MOBİL ÜRÜNLER > Tablet Aksesuarları > Transcend RDP9 USB 2.0 OTG USB ve Kart Okuyucu

Transcend RDP9 USB 2.0 OTG USB ve Kart Okuyucu

RDP9 OTG Kart Okuyucu RDP9 OTG Kart Okuyucu

 

 

 

Transcend’in RDP9 Akıllı Okuyucusu SD/microSD hafıza kartları veya USB bellekler ile Android akıllı telefon veya tablet arasında kolayca ve hızlı dijital dosyaları yönetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır. Ücretsiz Transcend Elite Uygulaması ile birkaç tıkla yedekleme ve dosya paylaşımı sağlar.

RDP9-otgUSB On the Go İşlevi

micro USB arayüzüne sahip olan Transcend’in RDP9 Akıllı Okuyucu Hareket Halindeyken USB (USB OTG) destekleyen Android mobil cihazlara bağlanır.

 

 

 

 

RDP9 OTG Kart Okuyucu

Bilgisayar Aksesuarlarını Android ile Kullanın

Yerleşik USB yuvası ile akıllı telefon, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarınız arasında kolayca dosyalar aktarılabilir. Ayrıca, fare ve klavye ile Android cihazınızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

İki Kart Yuvası, Kolay YükseltimRDP9 OTG Kart Okuyucu

SD kart yuvası UHS-I SDXC ve SDHC hafıza kartlarını desteklerken, microSD kart yuvası depolama kapasitesini artırarak kapasite limiti sorununuzu çözer.

 

 

 

 

RDP9 OTG Kart OkuyucuCebinize Sığar

İki hafıza kart yuvası ve bir USB yuvasına sahip Transcend RDP9 Akıllı Okuyucu; cebinize kolayca sığabilecek son derece küçük boyutları ile seyahat ve iş gezilerinde kullanım için idealdir.

 

 

 

 

Ücretsiz Transcend Elite UygulamasıRDP9 OTG Kart Okuyucu

Ücretsiz Transcend Elite Uygulaması; dosya yönetimi, şifreleme ve tek tuş yedekleme gibi işlevleri ile cihaza bağlanan hafıza kartı, USB bellek içerisindeki verileri kolayca bulmayı sağlar. 256-bit AES şifreleme desteği ile dosyaların güvenle paylaşılmasına imkan tanır. Ayrıca dosyaların farklı bulut hizmetleri ile eşlenmesini ya da Android cihaz üzerindeki fotoğraf, video, belge gibi verilerin kolayca yedeklenebilmesini sağlar.

Brand_icon_google_play

 

 

 

RDP9-specsTeknik özellikler

  • Ürün Kodu: TS-RDP9K
  • Boyut 28.1mm x 12.25mm x 4.5mm
  • Ağırlık 17g
  • Arayüz micro USB
  • Sertifikalar CE, FCC, BSMI
    *Not Bu kart okuyucu iki kartın aynı zamanda takılmasını desteklemez.
  • Sistem gereklilikleri micro B USB konnektörü ve USB OTG ana sistem fonksiyonu desteği ile tablet veya mobil cep telefonuTranscend Elite Uygulamasını çalıştırmak için cihaz gereksinimleri:
    – Android 4.0+ ile Android cihazı.
Top