>
Anasayfa > DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ > Taşınabilir Depolama > G-Technology G-DRIVE ev SSD USB 3.0 Taşınabilir Sürücü

G-Technology G-DRIVE ev SSD USB 3.0 Taşınabilir Sürücü

Evolution Serisinin  Katı Hal Sürücü – SSD üyesi

G-DRIVE ev SSD G-DRIVE ev SSD G-DRIVE ev SSDBu ürünün üretimi sona ermiştir. Bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

Olağanüstü hıza ihtiyaç duyanlar, G-DRIVE ev SSD sürücünün gücünü kullanın. Katı hal sürücünün olağanüstü performansını, USB 3.0 arayüzü ile bir araya getirerek 400MB/s değerine ulaşan aktarım hızları elde edin. Tek başına, taşınabilir bir sürücü olarak kullanılabilir ya da Evolution Series G-DOCK ünitesi ile kullanılarak 480MB/s aktarım hızı ile  yaratıcı profesyonellerin esneklik ve genişletilebilirlik ihtiyaçlarına çözüm sunar.

Profesyonel kullanıcılar, saha verilerini ve yaptıkları çalışmaları hızlı bir şekilde stüdyolarındaki sistemlere aktarmayı hedeflerler. G-Technology tarafından sunulan benzersiz bir çözüm olan Evolution Serisi, iş akışlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak, daha önce olmadığı kadar hızlı ve kolay işlem yapılmasını sağlar. Evolution Serisi sayesinde tek bir depolama çözümü ile sahada yapılan çekimler, stüdyo sistemine aktarılır ve iş ortakları ile kolayca paylaşılır.

Garanti ve Destek

G-DRIVE ev SSD; tüm diğer G-Technology ürünlerinde olduğu gibi 3 yıl garanti ve G-Technology uzmanları tarafından sunulan ücretsiz teknik destek ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün Kodu : 0G03099, GDEVSSDNA5121SDB,  0G03100, GDEVSSDEA5121SDB
Kapasiteler: 512GB
Arayüz: USB 3.0
Sürücü: SSD
Uyumluluk: Mac OS® 10.6 +; Windows® 8, 7 and Vista®
Boyutlar (U x G x Y): 131 x 84 x 16 mm /5.14″x 3.29″x.65″
Kutu İçeriği
· G-DRIVE ev SSD katı hal sürücü
· 1 USB 3.0 Kablo (USB 2.0 uyumlu)
· Hızlı Başlangıç Kılavuzu
· Garanti Belgesi (3 Yıl)

Top