>
Anasayfa > Haberler > G-Technology Ödüllü Evolution Serisi’ni Yeni Ürünler ile Genişletiyor

G-Technology Ödüllü Evolution Serisi’ni Yeni Ürünler ile Genişletiyor

G-Technology;  2K/4K Video, fotoğraf ve diğer dijital içerik iş akışları için tasarlanmış benzersiz depolama çözümleri ailesi olan Evolution Serisi’ne 4 yeni ürün eklediğini duyurdu.

gtechnology-ev-ibc-2015

Özel depolama çözümleri alanında lider G-Technology, Amsterdam’da gerçekleştirilen IBC 2015 etkinliğinde Evolution Ürün ailesinin yeni üyelerini tanıttı.  İçierklerin daha etkili, kolay ve güvenilir biçimde aktarılmasını, dağıtılmasını ve düzenlenmesini sağlayan Evolution ailesi disk yuvaları (dock), harici disk sürücüler ve çeşitli aksesuarlardan oluşuyor. Yeni ürünler;  2 adet ev serisi Yuva Adaptörü içeren G-SPEED® Studio XL, ev Series Reader RED® MINI-MAG® Edition, G-DOCK ev® Solo ve ev Series FireWire™ Adaptörü. yaratıcı profesyoneller düşünülerek tasarlanan yeni Evolution Serisi ürünler tüm iş akışları için olağanüstü esneklik ve özelleştirme seçenekleri sunuyor.

g-speed-studio-xl-thunderboltG-SPEED STUDIO XL – 2 adet ev Series Yuva Adaptörü ile
2 adet ev Series Yuva Adaptörü  G-SPEED Studio XL , 8 yuvalı Thunderbolt™ 2 depolama çözümü; 6 adet kurumsal sınıf disk sürücü ve iki adet dahili ev Series Yuva Adaptörü ile birlikte sunuluyor*. Profesyonel içerik üreticilerine devasa kapasite ve yüksek hızı bir arada sunuyor. Dahili ev Series Bay Adaptörler, ev Serisi tüm modüller ile tam uyumlu. Bu sayede ev ürün ailesi ile de karşılıklı uyumluluk sağlanıyor. RAID 0, 1, 5, 6, ve 10 desteğine sahip olan ünite; 1200MB/s değerine ulaşan hızları ile sıkıştırılmış multi-stream 4K iş akışlarını ve büyük boyutlu verileri kolayca işleyebiliyor. 2 adet Thunderbolt 2 arayüzüne sahip ünite daisy-chain işlevini de destekliyor. 3 yıl garanti süresine sahip, şık siyah ünite, modüler yapısı ve kurumsal sınıf çözümleri ile profesyonel iş akışları için ideal depolama çözümü sunuyor. G-SPEED STUDIO XL + 2 adet ev Series Yuva Adaptörü, 18TB, 24TB, 36TB ve 48TB kapasite seçenekleri ile Ekim ayında kullanıma sunulacak.

ev-series-readerev Series Reader RED MINI-MAG Edition
RED camera, iş akışlarını basitleştirmek ve en iyi hale getirmek için tasarlanan ev Series Reader RED MINI-MAG Edition, RED kayıt verilerinin aktarımı ve yedeklemesi için yüksek performanslı bağlantı seçeneği sağlıyor. Kullanıcılara artık RED MINI-MAG media¹ kartındaki verileri herhangi bir G-DOCK ev  disk yuvası ya da 2 adet ev Series Yuva Adaptörü bulunan G-SPEED Studio XL ürünlerine takarak hızlıca aktarabilecek. Sahada çekim yapan kullanıcılar, ek koruma için suya dayanıklı ev Series All-Terrain Koruma Kutusu³ kullanabilirler. ev Series Reader RED MINI-MAG Edition Ekim ayında kullanıcılara sunulacak.

 

 

G-DOCK ev Solog-dock-ev-solo
Yeni G-DOCK ev Solo; stüdyolar, laboratuvarlar, okullar gibi paylaşımlı verilere ve çok sayıda G-DRIVE® ev sürücü modülüne sahip kullanıcılar için uygun esnek USB 3.0 disk yuvası (dock) çözümüdür. Mevcut Evolution Serisi disk sürücü G-DOCK ev Solo yuvasına takılarak; veriler kolayca aktarılabilir, düzenlenebilir ve yedeklenebilir hale geliyor. G-DRIVE ev, G-DRIVE ev RaW, G-DRIVE ev 220 ya da G-DRIVE ev SSD sürücü modülleri  ile kullanıldığında G-DOCK ev Solo 2TB’a ulaşan kapasite ve 400MB/s değerine ulaşan aktarım hızları sunabilir. G-DOCK ev Solo disk yuvası sürücüsüz olarak Ekim ayından itibaren kullanıma sunulacak.

ev-series-adapter-sata-to-firewireev Series FireWire Adaptörü
ev Serisi FireWire Adaptörü; ev serisi disk modüllerine kolayca takılarak; FireWire 800 girişine sahip sistemler ile kullanılmasını sağlar. G-DRIVE ev RaW, G-DRIVE ev, G-DRIVE ev 220 ve G-DRIVE ev SSD sürücüleri FireWire 800 arayüzünden bağlanarak fotoğraf, video, müzik gibi kişisel ya da iş verilerine kolayca ulaşılabiliyor.ev Series FireWire Adaptörü satışa sunulmuş durumda. Ürünü satın almak için tıklayınız.

 

Top