>
Anasayfa > G-Technology – Windows Sistemler için Mükemmel Depolama Çözümleri

g-tech-pc-banner

G-Technology disk sürücüleri yaratıcı PC kullanıcıları, deneyimli kullanıcılar, sistem yükseltimi yapanlar ve özelleştirilmiş sistem kullanan kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmışlardır. Thunderbolt™ 2 ve USB 3.0 bağlantılarının gücüne sahip harici sürücüler ile sisteminize olağanüstü hızlı, yüksek kapasiteli ve genişletilebilir harici depolama çözümleri kullanılabilir. Performansa ihtiyacı olan kullanıcıların, onları yarı yolda bırakmayacak sürücülere ihtiyacı vardır.

qt-background
“2011 yılında PC sistemine geçmeye karar verdim. Çok kolay oldu. Kendim için istediğim özelliklere sahip bana özel bir sistem topladım ve bu bana 2.000 doların altında bir değere mal oldu!”

 

 

 

 

guy-walking

COLBY BROWN – Fotoğrafçı

Profesyonel fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni olan Colby Brown tarafından anlatılan PC kullanım senaryoları ve performans bilgilerini okumak için tıklayınız. 

 

 PC KULLANICILARI VİDEOLARI

VİDEO 1 PC’YE GEÇİŞ
VIDEO 2 DONANIM TOPLAMA VE MONTAJ
video image
VIDEO 3 PC İŞ AKIŞI

 

 

 

 

 

SÜRÜCÜNÜZÜ WINDOWS® ile KULLANIMA HAZIRLAYINready-for-pc

Basit bir yeniden biçimlendirme işlemi ile sürücünüzü Windows iş akışınızı hızlandırmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Sihirbaz Uygulamasını İndirin

 

 

ultra-expandable-tb

YÜKSEK GENİŞLETİLEBİLİRLİK

Depolama alanının hiç bir zaman yetersiz kalmaması gerekir.  G-Technology Studio Serisi depolama çözümleri, çift Thunderbolt bağlantı yuvaları sayesinde 6 adete kadar sürücüyü papatya dizilimi (daisy chain) bağlayarak 384TB değerine varan kapasiteler elde edilebilir.

 

chartsTHUNDERBOLT HIZLARI

Donanım hızlı olmak zorundadır. Sadece overclock edilmiş işlemci ya da bellek bunun için yeterli olmaz. En yüksek hızlarda veri aktarıma, işlemesi ve yedekleme işlemleri için doğru donanımlar kullanılmalıdır.

COLBY BROWN’ın KULLANDIĞI SÜRÜCÜLER

pc-g-drive-ev-raw pc-g-dock pc-g-raid pc-g-speed-studio

Top