>
Anasayfa > Haberler > Kingston 32GB microSDHC Kartları Kullanıma Sundu

Kingston 32GB microSDHC Kartları Kullanıma Sundu

İçerik Zengini Akıllı Telefonlar için Yüksek Kapasiteli Kart Çözümü
Kingston Digital, Inc., yeni nesil microSD kart ürünlerinin ilk örneği olan 32GB microSDHC Class 4 kart çözümünü kullanıma sunduğunu duyurdu. 32GB ile şu anda en yüksek kapasiteli microSDHC kart çözümü olan ürün, içerdikleri uygulamalar ve içerik nedeni ile akıllı telefonlar gibi yüksek mobil depolama ihtiyaç duyan ürünler için en uygun kart depolama çözümü konumunda.

32GB microSDKingston 32GB microSDHC kart; yaklaşık 29,000 fotoğraf,  6,000’den fazla şarkı ve 2,000 dakikadan fazla video dosyası depolayabiliyor. HTC Evo™ 4G ve Shadow™; Motorola Droid™ X; RIM (BlackBerry®) Bold™ 9000; ve Samsung Galaxy S Vibrant™ gibi üst seviye akıllı telefonların; Kingston 32GB microSDHC kart ile sorunsuz şekilde çalıştığı bildiriliyor.

SD ve miniSD adaptörleri ile de kullanılabilmesi, 32GB microSDHC kartın farklı cihazlar ile uyumlu olmasını sağlıyor. Bu çok yönlülük ve taşınabilirlik yeni microSD kartı diğer kartların bir adım önüne taşıyor. Kingston ayrıca 32GB microSDHC kart + USB kart kiti ile de veri taşımayı daha da kolay hale getiriyor.

32GB microSDHC kart; tüm diğer Kingston kart ürünleri gibi ömürboyu garanti ile kullanıma sunuluyor.

Top