>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Dizüstü Bellekleri > DDR Bellekler > Kingston DDR Dizüstü Sistem Bellekleri

Kingston DDR Dizüstü Sistem Bellekleri

Kingston_DDR_SODIMMKingston®, dizüstü bellekler için en uygun bellek çözümlerini sunmaktadır. Kullanıcılara sadece yüksek güvenilirliğe sahip ürünler sunmamakta ayrıca sınırsız teknik destek ve ömürboyu garanti gibi hizmetler ile de ürünün toplam sahip olma maliyetini düşürmektedir. Her zaman; sistemlerle uyumlu olarak çalışacak bileşenlerin kullanılması sayesinde uyumluluk garantisi verebilmektedir.

Kingston sisteme özel taşınabilir bilgisayar bellekleri, kullanılacakları markalı bilgisayar sisteminin özellikleri ile tam uyumlu olacak şekilde üretilir, tasarlanır ve test edilirler. Sistem zamanlama değerleri ile tam uyumlu olan bellek, ısınma ve gürültü oluşumunu azaltır ve bellek ile işlemci arasındaki iletişimin daha etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.

Yüksek kaliteli bileşeler kullanılarak üretilen ValueRAM SO-DIMM bellekler; sistem hızını ve başarımını artırarak; kullanıcı verirmliliğinin artmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu, ömürboyu garanti, ücretsiz 7/24 teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliği ile Kingston ValueRAM, dizüstü sistemler için en uygun bellek çözümlerinden biri haline gelmiştir.

Kingston sahip olduğu geniş bellek ürünleri yelpazesi ile kullanıcılara dünyada başka hiçbir şirketin sunmadığı çeşitlilikte bellek çözümleri sunmaktadır.

Top