>
Anasayfa > BELLEK ÜRÜNLERİ > Sunucu Bellekleri > DDR4 Bellekler > Kingston DDR4 Sunucu Sistem Bellekleri

Kingston DDR4 Sunucu Sistem Bellekleri

DDR4_ECC_Registered_DIMM_1_8GB-4KIT DDR4_ECC_Registered_DIMM_1_8GB-3KIT DDR4_ECC_Registered_DIMM_1_8GB-2KIT DDR4_ECC_Registered_DIMM_1_8GB

Yüksek performans ve daha fazla bant genişliği isteyen bir dünyada DDR3’ün sınırlarına ulaştığı bu zamanda yeni nesil DDR SDRAM çıktı. DDR4 daha yüksek performans, daha yüksek DIMM kapasitelerine, daha fazla veri bütünlüğüne ve daha düşük güç tüketimine sahiptir.

Pin başına 2Gbps’den fazlasını sunan ve DDR3L’den daha az güç tüketen (DDR3 Düşük Voltaj) DDR4, yüzde 50 daha fazla performans ve bant genişliği sağlarken genel bilgisayar ortamı için güç tüketimini azaltmaktadır. Bu durum, daha önceki bellek teknolojilerine göre önemli ölçüde iyileşme ve yüzde 40’a varan güç tasarrufu sağlamaktadır.

Daha iyi performans ve daha yeşil, düşük maliyetli bilgisayar işlemlerine ek olarak DDR4, aynı zamanda daha fazla veri güvenliği için döngüsel yedeklilik kontrolleri (CRC), bağlantı üzerinden ‘komut ve adres transferlerinin bütünlüğünün doğrulaması için çipte parite algılaması, gelişmiş sinyal bütünlüğü ve diğer güçlü RAS özellikleri sunmaktadır.

Top