>
Anasayfa > HAFIZA KARTLARI > microSD Kartlar > Kingston Gold microSDHC-microSDXC UHS-I Class 3 Kart

Kingston Gold microSDHC-microSDXC UHS-I Class 3 Kart

Maceralarınızın her anını saklayın.

Drone, GoPro® kameranız ya da Ultra HD kameranızın çekebileceği görüntü süresini arttırmak için yüksek performanslı bir kart çözümü. Kingston Gold microSD UHS-I Speed Class 3 (U3) kart, 4K çözünürlükte saniyede 30 kareye kadar ve 1080P HD çözünürlükte saniyede 120 kareye kadar görüntü çekimi yapmanıza olanak tanır.

 

 

 

Özellikler

 • 4K kayıtlar için tasarlanmıştır — GoPro® kamera ya da drone ile 4K çözünürlükte saniyede 30 kareye kadar, 1080P HD çözünürlükte saniyede 120 kareye kadar video çekimi yapın ve maceranızın her saniyesini detaylı görmek için görüntüyü yavaşlatın.
 • Maceralarınız için yeterince güçlü — Su geçirmez muhafazası ile güven içinde kullanılabilir. Bu kartlar az miktarda suya karşı dayanıklıdır.¹ İster bisiklete biniyor, yürüyüş ya da yarış yapıyor veya uçuyor olun, bu kartların her türlü hava koşulunda güvenli çekim yapmanızı sağladığını bilerek içinizi ferah tutun.
 • Yolculuğunuz için yeterli alana sahiptir — İster 4K Ultra HD ya da 1080P HD çözünürlükte saniyede 120 kare çekim yapıyor olun bu kartlar sizin için daima yeterli alan sunar.
 • Ultra High Speed Yüksek Performans — SD Association’ın en son standart sürümü olan UHS-I U3’ü (Ultra High-Speed Bus, Speed Class 3) karşılamaktadır. Bu standart, en az 30MB/s hız ve kesinti olmadan 4K videoları oynatmaya ve kaydetmeye yetecek bant genişliği sağlamaktadır. 90MB/s okuma ve 45MB/s6 yazma gibi yüksek hızlarıyla standart Class 10 SD kartlara göre 9 kat daha hızlı okur ve 4,5 kat daha hızlı yazar.

Teknik Özellikler

 • Kapasiteler5 : 16GB, 32GB, 64GB
 • Performans6  : 90MB/s okuma ve 45MB/s yazma, UHS-I Speed Class 3 (U3)
 • microSD Boyutları : 11mm x 15mm x 1mm
 • SD Adaptörü Boyutları : 24mm x 32mm x 2.1mm
 • Biçimlendirme : FAT32 (microSDHC 8GB-32GB); exFAT (microSDXC 64GB)
 • Çalışma Sıcaklıkları : -25°C ile 85°C arası
 • Saklama Sıcaklıkları : -40°C ile 85°C arası
 • Voltaj : 3,3V
 • Garanti7 : Ömür boyu

 

 1. GOPRO, HERO, GOPRO logosu ve GoPro Be a Hero logosu, GoPro, Inc.’nin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır.
 2. 1 metre derinlikteki suyun altında 30 dakikaya kadar sürekli olarak durması durumunda koruma için IEC/EN 60529 IPX7 onaylıdır.
 3. MIL-STD-883H, METHOD 2002.5 askeri standart test yöntemini temel almaktadır.
 4. Kartın her iki yüzünden 0,1 Gy X-ray radyasyona karşı ISO 7816-1 onaylı koruma.
 5. -25°C – 85°C arası sıcaklıklara dayanabilir.
 6. Flash bellekte listelenen kapasitenin bir bölümü biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır ve bu nedenle, veri saklama için kullanılamaz. Bu yüzden, veri saklama için gerçekten kullanılabilecek kapasite ürünlerde belirtilenden daha azdır. Daha fazla bilgi için, Kingston’ın Flash Bellek Rehberine bakınız.
 7. Sunucu ve cihaz yapılandırmaları nedeni ile hız farklılık gösterebilir.
 8. Kingston Flash Kartlar, piyasadaki tüketici sınıfı ürünlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Her türlü OEM olanakları ve standart gündelik tüketici kullanımının ötesindeki özel kullanım uygulamaları için doğrudan Kingston ile iletişim kurmanız önerilmektedir. Kullanım şekli ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen Kingston’ın Flash Bellek Rehberine bakınız.
Top