>
Anasayfa > HAFIZA KARTLARI > Secure Digital-SD Kartlar > Kingston SDHC-SDXC Kart UHS-I U3

Kingston SDHC-SDXC Kart UHS-I U3

SDA3-32GB-SDHC-UHS-I-U3-Card SDA3-64GB-SDXC-UHS-I-U3-Card SDA3-128GB-SDHC-UHS-I-U3-Card SDA3-256GB-SDHC-UHS-I-U3-Card SDA3-256GB-SDHC-UHS-I-U3-Card-front-on SDA3-256GB-SDHC-UHS-I-U3-Card-pack-paket

 

 

 

Kingston® SDHC/SDXC UHS-I U3 Flash kartlarla daha hızlı performansa geçin. 90MB/s okuma ve 80MB/s yazma gibi yüksek hızlarıyla standart Class 10 SD kartlara göre 9 kat daha hızlı okur ve 8 kat daha hızlı yazar.

32GB, 64GB, 128GB ve 256GB kapasitelerde sunulan SDHC/SDXC UHS-I U3, kullanıcıların kart değiştirmek zorunda kalmadan daha fazla video kaydetmelerini ve fotoğrafçıların yer sıkıntısı çekmeden RAW ya da JPEG gibi yüksek yoğunluklu görüntü dosyaları çekmelerini sağlar.

SDHC/SDXC UHS-I U3 ömür boyu garantilidir, ücretsiz teknik desteğe sahiptir ve efsanevi Kingston güvenilirliğiyle desteklenmektedir.

Kullanım alanı: Profesyonel HD video ve fotoğraf

 • Yüksek performanslı D-SLR ve D-SLM fotoğraf makineleri ve 4K video kameralar için idealdir
 • 4K ya da 2K video için etkileyici UHS-I Class 3 performansı
 • Binlerce fotoğraf ve saatlerce video için 32-256GB arası yüksek veri saklama kapasitesi
 • Ömür boyu garanti8, ücretsiz teknik destek
 • Suya dayanıklı9
 • Darbelere ve titreşime karşı dayanıklı10
 • Havaalanlarındaki X-ışınlarına karşı korumalıdır11
 • Sıcaklığa karşı dayanıklı12

Teknik Özellikler

 • Ürün Kodu : SDA3/32GB, SDA3/64GB, SDA3/128GB, SDA3/256GB
 • Kapasiteler:1 32GB, 64GB, 128GB, 256GB3
 • Performans2: 90MB/s okumaya ve 80MB/s yazmaya kadar, UHS-I Speed Class 3 (U3)
 • Uyumlu: SDHC ve SDXC sunucu cihazlarla; SDXC kartlar, standart SDHC özellikli cihazlar/okuyucularla uyumlu değildir
 • Güvenli : Dahili yazma koruması düğmesi kazara veri kaybını önler
 • Dosya biçimi : FAT32 (SDHC 32GB), exFAT (SDXC 64GB, 128GB, 256GB)
 • Uyumlu: SD Card Derneği spesifikasyonu
 • Garantili: ömür boyu garanti8, ücretsiz teknik destek
 • Boyutlar: 24mm x 32mm x 2,1mm
 • Saklama Sıcaklıkları: -40℃ ile 85℃ arası
 • Çalışma Sıcaklıkları : -25℃ ile 85℃ arası
 • Voltaj: 3,3V
 1. Flash bellekte listelenen kapasitenin bir bölümü biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır ve bu nedenle, veri saklama için kullanılamaz. Bu yüzden, veri saklama için gerçekten kullanılabilecek kapasite ürünlerde belirtilendendaha azdır. Daha fazla bilgi için, www.kingston.com/flash_memory_guide adresindeki Kingston’ın Flash Bellek Rehberine bakınız.
 2. Sunucu ve cihaz konfigürasyonundan dolayı hız farklılık gösterebilir.
 3. 2GB, 16GB, 32GB ve 64GB kartlar, güncelleştirilmiş aygıt sürücüleri gerektirebilir. Gereksinimler için cihazın belgelerine bakın.
 4. Sunucu Cihaz ve Kart Uyumluluğu: SDXC kartlar, SD ya da SDHC kartlarla aynı fiziksel biçime sahiptirler ancak yalnızca dijital fotoğraf makineleri ya da video kameralar gibi SDXC sunucu ürünlerle birlikte kullanılabilir. SDHC ya da standart SD arayüzleriyle geriye doğru uyumlu değillerdir. Sunucu ürünün SDXC uyumlu olduğunu kontrol etmek için sunucu ürün, paket, kullanma kılavuzu ya da üreticinin verdiği diğer bilgilerde SDXC logosuna bakın. SDXC kartları Windows® işletim sistemlerinde dosya aktarımında kullanırken exFAT file dosya sisteminin, Microsoft Windows 7, Windows Vista® (SP1 ya da sonrası) ve Windows XP’de (exFAT güncelleştirmeli SP2 ya da sonrası) kullanılabileceğini unutmayın.
 5. Gerçek kayıt süresi, kamera modeline, seçilen çözünürlüğe, sıkıştırma ayarlarına ve kaydedilen içeriğe bağlı olacaktır. Bazı sunucu cihazlar belirtilen Flash saklama kapasitelerinin tamamını desteklemeyebilir. Desteklenen kapasiteler için cihaz sahibi kılavuzuna bakınız.
 6. Yaklaşık JPEG (sıkıştırılmış dosya) resim sayısı. JPEG dosya boyutları, fotoğraf makinesinin modeline ve dahili dosya boyutu ve sıkıştırma ayarlarının yanı sıra kullanıcı tarafından seçilen çözünürlük ve sıkıştırma modu ayarlarına bağlıdır. Ayrıca JPEG sıkıştırması, resmin karmaşıklığına bağlı olarak farklı dosya boyutları ortaya koyabilir. Bazı sunucu cihazlar belirtilen Flash saklama kapasitelerinin tamamını desteklemeyebilir. Desteklenen kapasiteler için cihaz sahibi kılavuzuna bakınız. Bu belgede önceden bildirilmeksizin değişiklik yapılabilir.
 7. Class 10 kartlar full HD video kaydı içindir ancak aynı anda video ve fotoğraf çekimini desteklememektedir.
 8. Kingston Flash Kartlar, piyasadaki tüketici sınıfı ürünlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Her türlü OEM olanakları ve standart gündelik tüketici kullanımının ötesindeki özel kullanım uygulamaları için doğrudan Kingston ile iletişim kurmanız önerilmektedir. Kullanım şekli ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.kingston.com/flash_memory_guide adresindeki Kingston Flash Bellek Rehberine bakın.
 9. 1 metre derinlikteki suyun altında 30 dakikaya kadar sürekli olarak durması durumunda koruma için IEC/EN 60529 IPX7 onaylıdır.
 10. MIL-STD-883H, METHOD 2002.5 askeri standart test yöntemini temel almaktadır.
 11. Kartın her iki yüzünden 0,1 Gy X-ray radyasyona karşı ISO 7816-1 onaylı koruma.
 12. -25°C – 85°C arası sıcaklıklara dayanabilir
Top