>
Anasayfa > Haberler > OWC ve Newertech Ürünleri, Asnet Bilgi Sistemleri ile Türkiye’de

OWC ve Newertech Ürünleri, Asnet Bilgi Sistemleri ile Türkiye’de

Mac kullanıcılarının yakından tanıdığı OWC , Asnet Bilgi Sistemleri ile Türkiye pazarına giriyor. Özellikle Apple markalı ürünlere yönelik bellek,  depolama ve aksesuar çözümleri sunan OWC; yüksek kalitede farklı ürün tasarımları ve sistemlere özel çözümleri ile tanınıyor.

Alanlarında yenilikçi ve lider Kingston, Samsung, HighPoint, ICY DOCK markaları ile daima yüksek kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanıcılara sunan Asnet Bilgi Sistemleri OWC markası ile başta Mac sistemleri olmak üzere tüm Apple ürünlerine geniş donanım ve aksesuar çözümleri sunacak. Other World Computing  (OWC) ürün yelpazesinde bulunan ürünlerden bazıları;

2,5inç SSD Orta ve Üst Seviye SSD Çözümleri

  • Mercury, Mercury Electra, Mercury EXTREME Serileri

Macbook ve Macbook Air sistemlere özel SSD Çözümleri

  • Aura Pro Serisi

Kurumsal SSD Çözümleri

  • Mercury Accelsior ve Mercury Enterprise serisi

HDD/SSD Adaptörler

  • Data Doubler Serisi

Harici Depolama Çözümleri;

  • Thunderbolt™ arayüzlü Mercury Helios serisi
  • Mercury Elite Pro Serisi
  • Newer Technology Guardian, Newer Technology Guardian MAXimus ve Newer Technology  miniStack serileri

Other World Computing (OWC) Hakkında
Other World Computing, 1988 yılından beri bilgisayar sistemlerine yüksek kaliteli donanım ve destek hizmeti vermektedir. Macsales.com adresindeki portal üzerinden bilgisayarlar, , iPod®, iPhone® ve iPad® sistemlerine yönelik ürünleri kullanıcılara sunmaktadır. Apple Geliştirici Programı (Apple® Developer Program) üyesi olan OWC tüm dünyadaki Macintosh® kullanıcılarına teknik desteğin yanısıra www.fastermac.net ve www.owc.net adreslerinde internet erişim hizmeti de sunmaktadır.

Ürünlerinin kalitesi ve örnek müşteri hizmetleri ile tanınan OWC birçok kurum ve kuruluş tarafından çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

Top