>
Anasayfa > Tandberg DATA Depolama Çözümleri > Tandberg 1U Rackmount Sürücü Kasası

Rackmount Sürücü Kasaları

Tandberg Data aksesuarlar, kullanıcıların veri koruma çözümlerini tamamlar.mast-sys1uRackmount

BT ortamlarından alan/hacim giderek önem kazanmakta olan kritik konulardan biridir. Tandberd Data teyp ve çıkarılabilir sürücüler için tasarladığı rackmount yedekleme üniteleri ile mükemmel çözümler sunar.

  • Yüksek kapasiteli 1U biçim faktörlü ürünler 2 adete kadar half-height sürücü desteği
  • Çoklu arayüz desteği; SCSI, SAS ve USB ile kolay veri geçişi
  • Kolay montaj için dayanıklı, küçük ölçekli tasarım
  • 3 yıl garanti ve Gelişmiş Değişim Hizmeti (Advanced Replacement Service/ADEX)

Tandberg Data 1U Rackmount, sınırlı rack alanına sahip kullanıcılar için son derece uygundur. Küçük boyutları sayesinde, kullanıcıların küçük hacimde yüksek kapasite depolayabilmelerini sağlar. 1U Rackmount,  LTO, DAT ve RDX®  sürücülerin rack ortamlarında kullanılabilmesi için son derece basit ve etkin çözümler sunar.

1U Rack ünitesi; SCSI, SAS ve USB bağlantı arayüzü seçeneklerine sahiptir.  1U Rack-USB modeli RDX ve DAT sürücüleri  ve 1U Rack-SCSI/SAS model ise LTO sürücüleri destekler. 1U Rack, eski ve yeni sürücü teknolojileri ile uyumlu olduğundan eski tip sürücülerden (DLT, AIT vb.) yeni tip sürücülere (LTO ve RDX) geçişi son derece kolay hale getirmektedir.

1U Rackmount, sahip olduğu çift fan ile sürücülerin serin kalmasını sağlayarak performans ve güvenilirliği arttırır.  1U rack ürünleri; 3 yıl garanti, kullanım kılavuzu , güç kaynağı, çift fan, güç kablosu, rack için ray ve teyp sürücülerin kolay montajı için yönetim mekanizmalarını içerir. Üst kasa kapağı sayesinde, kullanıcılar ray üzerindeki üniteyi rack dışına çekerek kolayca sürücülere erişebilmelerini sağlar.

1U Rack ünitesi üzerinde sürücüler olmadan kullanıma sunulmaktadır. Modele bağlı olarak LTO, DAT ya da RDX sürücüler ayrıca satın alınmalıdır.

Top