>
Anasayfa > Haberler > Transcend 800x ve 1000x Profesyonel CompactFlash Kartlar

Transcend 800x ve 1000x Profesyonel CompactFlash Kartlar

Önde gelen depolama ürünleri markalarından Transcend Information, Inc. (Transcend®), profesyonel fotoğrafçılar ve yaratıcı DSLR sinemacıların titiz taleplerini karşılamak için özel olarak tasarladığı yeni nesil 1000x ve 800x CompactFlash kartlar. Nikon D4, Sony Alpha 700, Olympus E-5 ve Canon EOS C500 ve EOS-1D C Sinema EOS serisi DSLR fotoğraf makineleri de dahil olmak üzere günümüzün yüksek seviye dijital SLR fotoğraf makineleri ve video kameraları ile birlikte kullanıldığında, Transcend 800x ve 1000x CompactFlash kartları, son derece yüksek çözünürlüklü görüntü verilerini yakalama ve yeni nesil 4k Ultra High Definition video içeriği kaydı için mükemmel bir platform oluşturuyor.

Günümüzde birçok bağımsız film yapımcısı, mükemmel kayıt kapasiteleri, küçük boyutları, satın alınabilirliği sebebiyle orta ve üst seviye profesyonel seri DSLR kameralar kullanıyorlar. Bu yüksek kaliteli dijital cihazlar üzerindeki güçlü işlemciler en iyi görüntüyü yakalamak için yine yüksek seviyeli hafıza kartına ihtiyaç duymaktalar.

Bu noktada en iyi tercihlerden biri olarak ortaya çıkan Transcend’in “Ultimate” serisi 1000x ve “Premium” serisi 800x CompactFlash kartları, CompactFlash revizyon 6.0 özelliklerine sahip ve CF kartlar için en hızlı arayüz olan Ultra DMA (UDMA) transfer mod 7 standartında çalışıyor. Video Performance Guarantee (VPG-20) ile tam uyumlu olan 1000x kartlar saniyede 160MB okuma ve 120MB yazma hızı, 800x saniyede 120MB okuma ve 60MB yazma hızı kartlar; özellikle profesyonel kalitede video kaydı ve hızlı hareket eden nesnelerin fotoğraflanmasında üstün kalite sağlıyor.

Hızlı transfer oranlarının yanı sıra 256GB kapasite seçenekleri ile kesintisiz uzun süreli video kaydına olanak sağlayan kartlar, Toggle mod NAND Flash hafıza yongaları ile uzun ömürlü sağlamlık ve garantili performans sunarken, BCH ECC (Hata Doğrulama Kodu) teknolojisi ile veri transferleri çok güvenli şekilde yapabiliyor.

Yüksek teknolojili endüstriyel ürünler konusunda da dünyada yüksek bir pazar payına sahip olan Transcend, her üründe olduğu gibi uyumluluk, hız ve sağlamlık noktasında da CF 1000x ile üst seviye standartları ömürboyu garanti ile sunuyor. Ultra-Yüksek çözünürlükte Full HD, 3D ve 4K UHDTV (2160p) video kaydı destekleyen 1000x CF kartlar 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB kapasiteler 800x CF kartlar  Asnet Bilgi Sistemleri tarafından Türkiye pazarına sunularak son kullanıcı ile buluşacak.

Top